Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért visszataszít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért visszataszító számomra, mikor egy 15-16 éves lány feltétlen szexuális interakciókra akarja alapozni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
20 felett vagyok, és igazából valamiféle undor fog el, mikor számukra ez az elsődleges. Baj van velem?
2023. aug. 30. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Kiváncsiak, tombolnak bennük a hormonok. Nagyok akarnak lenni.
2023. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, haver, de a legutolsó érzés ami egy feszes 16 éves, dugnivágyó lánytól elfog, az az undor. Szóval valami baj lehet.
2023. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy akárhány éves nőtől is viszolyogtató lenne.
2023. aug. 30. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert te hosszabb távon terveznél egy ilyen csajjal, ezért az agyad kivált egy ellenreakciót, amivel eltaszítod magadtól.

Baj nincs veled, csak szerintem nem undorodni kell tőlük, hanem elkerülni őket.

2023. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Fiúkkal próbálkoztál már?
2023. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez amiatt is, ha eddig nem volt túl sok szex az életedben, ezért nem akarsz olyan dolgokra építkezni, amik egyelőre ismeretlenek.

Sőt, hülyén hangzik, de az irigység is válthat ki ilyen reakciót.

2023. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
#6 nagyjából leírta a legvalószínűbb lehetőséget. Én csak azt nem értem, hogy te mégis mit akarsz 20 évesen 15-16 éves lányoktól. Ebben a korban még jóval meghatározóbb a szex egy kapcsolatban, mint a 20-as években. Te már talán tudod, hogy szexuális téren mit szeretnél egy kapcsolatban, így más dolgok kerülnek előtérbe. Egy 15-16 éves még nem tudja, így náluk a szex az első
2023. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
persze fiuknal meg nem baj ha meg kutyat is megdudjak csak mozogjon
2023. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

megkeseredett femcel böfögés

2023. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem inkább gáz mint visszataszító. 17 vagyok, de nekem pl eszembe se jutott hogy erre alapozzam. Egy idő után fontos az ágyban lévő kompatibilitás is, de tényleg gáz ha ez az első. Kivétel ha mindkettő fél csak (és kizárólag) erre megy, de az nem kapcsolat.
2023. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!