Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Szívesen megölném azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szívesen megölném azt a srácot, hogy ezt tette velünk?" Ez csak nekem visszataszító?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel majdnem összejöttünk, és volt egy másik fiú, aki direkt lesmárolt előtte, én részeg voltam, nehéz volt levakarnom magamról, de emiatt hetekig kellett futnom utána, mire végre el tudtam magyarázni...


És most beszélgettem ezzel a fiúval, és konkrétan látom, érződik rajta, hogy komolyan mondja, hogy megölné őt, és ez őszintén szólva kicsit visszataszító nekem. Mármint ez elég brutális. Ez normális?


2023. ápr. 14. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
11-12 éves korára majd kinövi ezeket.
2023. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17.
2023. ápr. 14. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem visszataszító, hanem veszélyes, menekülni kell. Pszichopata...
2023. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg veszélyes az ilyen. Nem tudja kezelni az indulatait és nyugodt hangon megbeszélni a problémáit. Reméljük csak a szája nagy, de attól még vigyázz vele.
2023. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Tinikori önmagamból kiindulva: nem akarja megölni, csak indulatos, mert nincs önbizalma. Legszívesebben ő lenne az a gyökér srác, aki lesmárolt és ezzel közétek állt volna. Én is ilyen indulatos voltam akkoriban, mert a menő csávóknak könnyen ment a csajozás, nekem meg nem és cserébe még meg is szégyenítettek, ki is gúnyoltak. Persze, hogy legszívesebben én is "megöltem" volna. De szerencsére én nem gondoltam komolyan, remélem a te ismerősöd sem.

Mondd neki, hogy vegye be inkább a "lexarom tablettát".

2023. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
71%
Kicsit durva, de lehet túl nagy a száj.
2023. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
na ezt szerintem hagyd elmenni egy kapcsolatban is hasonlo lenne es csak szorongnal
nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ölnè meg? Szemtõl szembe,vagy orvul,hàtulròl. Nagyon nem mindegy.
nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!