Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lánynak borostás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak borostás a hónalja az mennyire visszataszító számotokra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy randizás kategória ezért feltételezem, hogy nem kapcsolatban. Szerintem azért egy randira készülhetne annyit, hogy gondoskodjon róla, nekem legalábbis jól esne, de különben kapcsolatban meg simán elviselhető. :)
2016. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Én azt szeretem, hogy ha egy lány szőrtelen. :) 15/F (saját vélemény, nem sértés!)
2016. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, de tudom hogy a többség nem ért velem egyet :)
2016. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha véletlen nem jut idő leborotválni akkor ne legyen olyan helyzetben hogy látszódjon és amugy azért tényleg készüljön
2016. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsigapapaaa válasza:
82%
Lehet hogy fura ember vagyok de én nem szoktam nézni a csajok hónalját (jó ha már dzsumbuj van ott azért szemet szúr) de ha éppen borostás az nemtud zavarni, és szerintem nem én vagyok az egyedüli aki nem nyúlkál oda maximum vélelen. :) (a lézerkezelés drága, a gyantázás nagyon fáj, legyünk megértőek hisz a borotválás másnapján már borostás.)
2016. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem csak az ápolatlanság visszataszító: nem kell borotváltnak lenni, csak ne legyen túl nagy a bozót.
2016. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, sőt nekem a természetes jobban bejön. A szőrös nem egyenlő az ápolatlannal. A borotválás az olyan mű és ijesztő
2016. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!