Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most ez gáz lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez gáz lenne?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz ha pl suliba,egyetemen oda megyek egy lányhoz aki bejön és megkèrdezem tőle hogy lenne-e kedve délután egy kávéra vagy hasonló?Mármint így ismeretlenül egyből megkérdezem?

Nyilván bemutatkozok és aztán mondom


(Haverom szerint ez ciki ,így sok esélyem nem lesz lányoknál)


Mindkét nem véleménye érdekelne,köszönömm



2023. okt. 5. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.Én értékelném, nem zavarna.
2023. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem gáz, sőt attól sokkal jobb mint amit néhányan csinálnak, hogy szemeznek hónapokon keresztül és semmi nem történik végül, mert egyik fél sem mer lépni.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy lehetnek ennek buktatói:

Például ha van valakije, vagy ha neki nem jössz be vagy csak szimplán nem akar így vagy sehogy sem ismerkedni most. Ezek nyilván kellemetlenebb perceket okoznak aztán valószínűleg még évekig kerülgetni fogjátok egymást a suliban.

De ha látod, hogy ő is szimpatizál veled, akkor mindenképpen megéri lépni. Tök jó dolgok is kijöhetnek belőle.

Ha meg nem tudod eldönteni, hogy mit gondol rólad, szerintem akkor is megér egy próbát. Bátraké a szerencse.

Én lányként ennek tökre örültem volna anno, hogy van manapság még olyan srác aki szemtől szembe el mer hívni valahova. Ez szerintem tök ritka manapság.

2023. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szimpatikusabb és célravezetőbb, mint - ahogy az előző válaszban íródott - hosszan semmit se lépni, csak bámulni és vágyakozni valakire. 😊 Szerintem korrekt és emberi.
2023. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Inkább egyetemen javasolnám ezt, mert ott sokkal lazábbak az emberek, mint középsuliban
2023. okt. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy el kell kezdeni ismerkedni. Ha csak tétlenül vár az ember, a másik meg semmit sem sejt, vagy esetleg évekig arra vártok, hogy majd a másik lépjen valamit, az nem célravezető. Ha gyakran találkoztok, akkor megteheted, hogy nem egyből szólítod le, hanem eleinte csak köszönsz neki, aztán amikor már látásból ismeritek egymást, akkor kezdeményezel beszélgetést. Főiskolásként nekem úgy lett komoly kapcsolatom, hogy a számítógépteremből kifelé jövet megkérdeztem az ott mellettem ülő lánytól, hogy van-e kedve egyet sétálni? Ugyan a kapcsolatunk nem tartott örökké, de kellemes élményeket köszönhetek neki.
2023. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz csak nem sok esélye van hogy egyből igent mond, szerintem először menj oda kérdezz tőle meg kezdjetek valami egyszerűbb témában beszélgetni beszélj vele igy párszor egyre többet és 3/4 alkalom után ha szimpi vagy neki már könnyű dolgod lesz a randihoz
2023. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazából csak felmerült ez a téma és akkor érdekelt hogy mások mit gondolnak róla.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,azért kicsit énis meglepődtem hogy többen értékelnétek,ami nagyon pozitív dolog.

2023. okt. 6. 11:07
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 de tökre nem ismerjük egymást ,akkor hogy kezdjek el vele beszélgetni,ha nem tudja a célját hogy mit akarok?Valahogy ezt nem tudom elképzelni,odamegyek valakihez és mondom hello miujság vagy hasonló ,de lehet én vagyok hülye 😄
2023. okt. 6. 11:11
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon gáz ez
2023. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Pozitív, ha odamész. De a lenne kedved egy kávéhoz vagy “hasonló” az számomra ijesztő. A hasonló félreérthető, hogy mit akarhatsz, mit értesz alatta. Ez túl tág fogalom. Nekem hátsó szándékot sejtet.


Én annak örülnék nőként, ha odajönne a srác és azt mondaná:

Azt gondolom, ha nincs is esélyem nálad akkor is megpróbálom, nem is tudom igazából mit mondjak, mert még nem ismerlek még, de nagyon szimpatikusnak és vonzónak tartalak. Szívesen megismernélek kicsit jobban, ha lenne kedves beszélgetni beülhetnénk egy kávézóba. Van kedvenc helyed? Hova mennék szívesen?

Mozi, séta, színház?

(A színházra biztos felkapja a fejét.)


…persze megértem, ha nem csak megpróbáltam…hátha igent mondanál…mert tényleg nagyon tetszel és hetek óta erőt gyűjtök, hogy ide merjek jönni.


Ha igent mond, akkor megbeszélni mikor és hol, vagy elérhetőséget kérni.


Ha nemet mond akkor viccesen, nincs harag…ha meggondolnád magad azért itt leszek.

2023. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!