Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esély a kapcsolat újrakezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a kapcsolat újrakezdésére?

Figyelt kérdés

Nem értek a kommunikációhoz, ha nem tudom megtenni azt amit akarok motivációm elmegy.


Ebben a párkapcsolatban alkohol tudat módosító szer és bezártság hatása alatt voltam.


Az elején minden jó volt azután kórházban voltam, határ le volt zárva lánnyal nem tudtam találkozni, most sem tudok.


A lánnyal játszottam és megígértem neki abbahagyom azt a bizonyos dohányt, megszegtem az ígéretem.


Azutáni nap azt mondta nem érez semmit és abba akarja hagyni.


Ezek után akármennyire voltam független akármennyi teret adtam neki, akármilyen nyílt párkapcsolatot ajánlottam nem.


Ezután visszaéltem a bizalmával.


Most azt látom interneten nem beszélhetek vele, nem tudok neki üzenet írni, folyamatosan keresem a tökéletes lányt eddig még nem találtam ha lefekszek az ágyra ő jut eszembe és az hogy szeretem akármit mond akármit csinál.


Tudom sok hibám volt, neki is, de azokat nem mondom, mert szeretem.


Két esélyem van:

1. Felhívom telefonon.

2. Várok és a vírus után találkozok vele, eddig egy alkalommal találkoztam vele és minden jó volt azzal köszöntünk el hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást, ergo a gyakorlatban ez még nem veszett el csak egyáltalán nem egyszerű.

És ő a tökéletes lány.

És egy dolog kimaradt bármilyen helyzetben bármiről beszélünk érezzük a szerelmet csak én nem vallom be, a lány tagadja, érdekes ez, de így van.



#barátnő #törlés #pozitív #kevés esély #ha nem lenne titok nem lenne izgalmas
2020. okt. 12. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor minden esetre változtassál magadon, szokj le a dohányról és az alkoholt is egy ritkább és mérsékelt fogyasztási szintre vidd


aztán sikeres "javulás" után építsd fel az önbizalmadad és aztán hívd fel és kérdzz rá óvatosan, hogy újra próbálkozzatok, amiután elmondod neki, hogy belátod: hibáztál, megszegted az ígéretét és visszaéltél a bizalmával; DE: változtatsz magadon és ügyelni fogsz arra, hogy ne essél vissza, és hogy neked ez mindenképp megéri, mert ő a tökéletes lány


valahogy így, bocsi hogy lyen hosszú lett


Sok sikert, és mindig is legyen a fejedben, hogy nehogy mégegyszer visszaéljél a bizalmával, mert akkor még azt a kicsi esélyt is megsemmisíted!

2020. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz..

Nem akarok bunkó lenni, de megértem, ha ezek után nem bízik már benned, és szerintem ezzel te is egyetértesz.

Meg kéne próbálnod bebizonyítani neki, hogy igenis megváltoztál, és akkor talán lehet még ebből valami.

2020. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy be kell bizonyítanod, hogy megváltoztál ehhez tényleg le kell szoknod a piáról főleg esetleg a dohányzásról. Nem lesz könnyű de igyekezz és rátalálsz a helyes útra.
2020. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom mit kelletett volna tennem és tudom mit teszek a lány is szereti ezt, én is, a 18. születésnapján elmegyek érte, elmondom neki a megoldást, hazaviszem, -40° hegyvidék medve nem érdekel.

Ha találok másik lányt ha nem egy próbát megér.

2020. okt. 16. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!