Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti összesjönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összesjönnétek egy olyan lányal akinek ugyanaz a keresztneve mint a húgotoké/nővéreteké?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Persze miért is ne
2023. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#2 Például, amit az #1 is mondot.
2023. okt. 10. 16:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok


Jaj de cuki vagy, ne haragudj basszus csak poén volt, hogy észrevedd milyen abszurd a kérdésed.


Válaszolhattam volna felelősségteljesebben is. Bocsánat.


így belegondolva tizenévesen lehet lesz olyan gyökér osztálytárs aki azzal szekálja a srácot hogy "hahaha a húgoddal jársz vagy mi van?". Persze nem tudom hány évesek vagytok pontosan. Meg ne is foglalkozzatok az ilyen gyökerekkel ha lesz ilyen. :)

2023. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#4 Engem nem is zavar, csak ahogy mondtad vannak sajnos olyan gyökerek akik ezért piszkálnának valakit.
2023. okt. 10. 16:29
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez sajnos ilyen. Ilyenek a gyerekek. De egyrészt nem is biztos, hogy lesz ilyen. Most eleve azért a legtöbb osztálytárs nem nagyon szokta tudna a másik tesójának a nevét amúgy sem.


Ha meg nagyon fiatalok vagytok és úgymond neked vagy a srácnak lenne először felvállalt kapcsolata, akkor meg irígységből úgyis kifognak találni valamit ami miatt kicsit lehet cukkolni titeket, ez szinte biztos


De szarjátok le őket ha így lesz.


Teljesen őszintén a lánynak a neve a százezredik legfontosabb szempont... Ha lenne két ugyanolyan lány csak a nevük különbözne, akkor azért választanám a másmilyen nevűt hogy az esetleges családi összejöveteleknél ne legyen probléma, hogy kinek is szóltak. Tehát tényleg tökmindegy.

2023. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna.
2023. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
21%

1

reggel hugom este dugom?

2023. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2023. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én már nem vagyok iskolás, de soha meg sem fordult a fejelmebn, hogy ez bármilyen szempontból kizáró ok lenne.

Ami meg mások piszkálódását illeti: ez az, aminek szerintem soha nem szabad engedni. Tényleg azért kergessek el valakit, mert attól félek, hogy mások piszkálnak miatta? Ha így tennék, azzal teljes mértékben éretlennek és ostobának gondolnám magamat. És az ilyesmiről már tiniként is így vélekedtem. Igen, tudok olyanról, sajnos nem is kevésről, akinél az volt az elsődleges szempont, hogy a "haverok", osztálytársak előtt fel tudjon vágni, hogy neki milyen barátnője van. És nem egy olyan esetről tudok, hogy inkább nem jött össze azzal, akibe szerelmes volt, csak mert "mit szólnának a barátai"... De még felnőttként is sajnos sok olyan láttam és látok, ahol az dönti el egy kapcsolat esélyeit, hogy mások mit mondanak. És sajnos sokuk bánja meg később nagyon, hogy másokra hallgatott.

Én azt gondolom, hogy a boldogság felé vezető első lépcsőfok az, hogy az ember megtanulja felvállalni önmagát. Ha meg valakinek nem tetszik, az az ő dolga. Ha folyamatosan azt nézném, hogy kinek mi tetszik, akkor mára egy rémesen keserű, és rémesen frusztrált ember lennék. Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag nincs olyan, ami mindenkinek tetszene. Csinálhatsz te akármit, mindig lesz olyan, akinek az nem tetszik.

2023. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki több évig járt a nővérével és az édesanyjukkal azonos keresztnevű lánnyal. Még tréfálkoztunk is azon, hogy elveszi feleségül, annyira családba illik. De semmi rosszabb tréfának nem volt tudtommal célpontja. És máshogy is becézték a barátnőjét, mint a nővért ill. az anyát. Végül a lány hagyta ott a srácot, pedig szerintem tényleg elvette volna különben, ha együtt maradnak, no persze nem a neve miatt, hanem mert nagy volt a szerelem.
2023. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!