Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem.Nem tudom hogy mit írjak neki.El akarom hívni valamhivá.Kérlek segítsetek.A lánnyal szoktam ritkán beszélgetni,mert ritkán vagyunk egy baráti körbe.

2023. okt. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

Én kávézni hívnám el.


16l

2023. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy írjak rá ?Félek,hogy nem ír vissza és kiröhög
2023. okt. 22. 13:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként minden insta posztomat kedveli.Lehet ez egy jel is ?
2023. okt. 22. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Élőben nem lenne jobb?
2023. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd el sehova, ha nincs köztetek aktív kommunikáció! Mindenkinek a mániája ez a randira hívás, pedig nagy eséllyel bukás az egész, ha nincs meg a kellő alapozás. Szóval, beszélgess vele, akár online, akár személyesen, és ha már jól köztetek a kémia, akkor lehet gondolkodni azon, hogy talán tovább kéne lépni.
2023. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De beszélgetni szoktunk!Mit írjak neki ?Úgy gondolom hogy eljönne
2023. okt. 22. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan, először derítsd meg milyen dolgokat kedvel a lány, szabadidejében mit csinál és hívd el randizni. ABSZOLÚT NE AGYALD TÚL A HELYET, EGY SÉTA A TÓPARTON A NAPLEMENTÉBE TÖKÉLETES PL. dícsérd meg a mosolyát, szemeit, illatát.. ezek sokat jelentenek + érdeklődj mindenről ami vele kapcsolatos, nők imádnak magukról beszéleni. csak lazán
2023. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
derítsd ki*
2023. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne gondold túl, csak szimplán kérdezd meg hogy nem akar e ezt meg azt csinálni ekkor meg akkor. Itt a tél, tökéletes első randi lenne egy korizás:)
dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!