Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok, nem voltam még randin szóval elégge parázok. Valami tipp esetleg?
2022. máj. 15. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
ne hányd le a pasit
2022. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 de gonosz vagy:D


Kérdező, igazából a legnagyobb közhely, de mégis igaz: add önmagad. Hiszen ha úgy nem tetszel neki, amilyen vagy, akkor minek erőltetni a dolgot?

Figyelj arra, hogy jó illatod legyen, pl. ha csókra kerülne sor, ne egyél hagymát/halat stb. előtte. Ha alapvetően beszédes vagy, akkor figyelj arra, hogy te is ugyanúgy érdeklődj felé, kérdezgesd te is őt és hagyd beszélni. Ha pedig csendes vagy, akkor kicsit azért nyiss felé, ne csak ülj csendben. Ne görcsölj rá a dologra, próbáld meg elengedni magad, mosolyogj, nevess, ha úgy érzed. Létezik kínos csend, és simán lehet, hogy a randin is lesz, de nem kell feltétlen feszengeni attól, ha épp egyikőtök se beszél. Ilyenkor ne ess kétségbe, vedd úgy, hogy most csendben élvezitek egymás társaságát. De tényleg a legeslegfontosabb az, hogy add önmagad, és akkor már nem hibázhatsz. Szóval ennyi, élvezd a pillanatokat és közben maradj hű önmagadhoz.

2022. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2


Tudom hogy gonosz vagyok, de egy csajnak tényleg nincs más dolga, mint magának lenni és nem lehányni a másikat :D

De magától a randi helyétől és feelingjétől is függ hogy hogyan viselkedjen.

2022. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 persze, egyetértek veled, csak nem hiszem, hogy pont erre gondolt a kérdező:D De azért felpontoztalak, végülis igazad van;)
2022. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!