Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda egy lányhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és megláttam egy gyönyörü lányt a kondiban, de amikor ott lett volna az esélyem odamenni, egyszerûen lefagytam, és végignéztem ahogy kisétál az ajtón. Nem tudom hogy mi vilt a baj, és azóta szarul érzem magam. Azóta nem láttam, és csak rá tudok gondolni.
nov. 23. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyiltan oda mész és le kommunikálod Neki szépen, nem sértően, hogy kellemes személyiségnek tűnik, szeretne-e ismerkedni, és megérted ha van barátja, akkor nem zaklatod.

És tiszteletben tartod a válaszát.

nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs önbizalmad, ennyi a baj.
nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mivel ennyire önbizalomhiányos vagy ezért nem tanácsos random ismeretlen csajokkal ismerkedni, inkább olyanokkal akikkel tudnak a létezésedről.
nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igaza az előzö válaszolónak, szerintem menj oda, próbálkozz, kérd el az instajat/ barmilyen elerhetosget, kerdezd meg a nevet aztan beszélgessetek, mert ha meg sem próbálod akkor nem fog sikerülni. Egyszer élünk, miert ne? Amúgy meg nem ismered, tehát ha esetleg nemet mond akkor sem történik semmi, de legalább tudod, és nincs benned a "de mi lett volna ha?"
nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanezt csináltam egy fiúval, nagyon szimpi, többször láttam, szemezünk és nem merek hozzá odamenni
nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ha fiú lennék akkor a helyedben én úgy kezdenék vele kontaktba lépni, hogy odamennék hozzá és mondanám neki, hogy ha esetleg nagyobb súllyal edz pl. fekve nyomásnál akkor nyugodtan szóljon és segítek nehogy magára ejtse a súlyt és lesérüljön. Illetve ha pakolja a súlyokat segítenék neki fel/lepakolni. Onnan szóba elegyednék vele, hogy mikor kezdett el edzeni, mi a célja, mi motiválja stb. később persze másról is kérdezném és beszélgetnék vele. Csak szépen lassan aztán majd úgyis kialakul a dolog.

Szerintem ez abszolút nem tolakodó hanem inkább szimpátiát kiváltó magatartás. :)

nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

#6 Az azért nem jó csak az eleje, mivel instant alá ásod a hölgy tekintélyét, hogy Ő el bírja.

Edzeni van ott.

Inkább a technikák jó témák, abban hamarabb kérnek a nők is segítséget, hiszem imponál az okos izmos edző férfi, aki tudja mit hogyan kell. ;)

dec. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
#7 jogos amit írsz, ha jobban belegondolok! Mondjuk ez is olyan, hogy valakinek jól esne, ha felajánlanak segítséget de valaki meg instant megsértődne :D Én nem sértődnék meg pl. de mindannyian mások vagyunk. Amit írtál a kommented végén az tök jó és mivel tényleg imponáló, talán a csaj magától is kérné a srác segítségét, így még könnyebb az ismerkedés és a többi téma jön majd magától :D
dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de az edzős hölgyek nagy részének, aki tényleg edz és nem azért, hogy pasit sedje össze a kondiban, annak nem jó ez a segítek dolog, mert egyből gyengébbnek degradálod.

Csajok szeretik, ha egy pasi ért valamihez, szívesen hallgatják még akkor is ha nem értik, szóval a technikák jó ki induló pont teljesen :D

Persze abból meg már bármibe át tudod fordítani, hogy mit kérdezz Tőle, a technikákról át mész arra, hogy miért kezdett edzeni, valakki inspirálta-e, egy színész akár vagy egy testépítő és akkor már bele tudsz menni itt filmekbe, érdeklődésbe is szépen át fordítva :D

dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!