Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szakítsak? (meleg kérdés)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még október végén ismerkedtem össze egy sráccal egy társkeresőn. Gyorsan elkeudtünk beszélni, tök jól ki is jöttünk, szóval már félig kapcsolatban is vagyunk. Azért csak félig, mert én ezt még nem mondanám igazinak, még csak nem is találkoztunk egyszer sem (egyszer találkoztunk volna, de az nem sikerült, de még most decemberben lesz randink). Nagyon jófej a srác, bírom is, be is jön valamennyire, de rájöttem, hogy ez nem az igazi. Nem is szeretem igazán szerelemből, max csak barátságból, mert amúgy tényleg rendes. Szóval biztos hogy szakítás lesz. De fogalmam sincs hogy.

Üzenetben, vagy randin szakítsak vele élőben?

Meg igazából félek is, vannak barátai akivel jól ki jövök, de azután sztem suttyónak fognak elkönyvelni. Mit tegyek?



dec. 10. 11:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hat, 90% hogy nem lesz semmi, szoval elég nagy rá az esely, de nem teljesen fix még. Ezért gondolkodok még a randin, hogy egy esélyt mégiscsak adjak. Meg már meg is van beszélve, szerintem gáz így visszalépni, vagy nem?
dec. 10. 14:07
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

De minek adsz esélyt, ha nem akarod az egészet? Abból nem lesz semmi, csak eltolod egy napját,rossz érzéssel küldöd haza.

Írták többen, hogy ne játsz vele,mondd le, engedd el.

És újra és újra leírod, hogy de te mégis elmész.

Te szándékosan akarod negbántani, már az az érzésem.

dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mii, dehogy! Miért is akarnám megbántani? Nem is írtam, hogy elmegyek a randira, hanem csak gondolkodok rajta, nem ugyanaz. Csak azért gondolkozok rajta, mert teljesen bizonytalan vagyok hogy mi lenne a jó. A randi már meg van beszélve, nem gáz előtte visszalépni hogy "bocs, mégsem"??
dec. 10. 14:21
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha szakítani akarsz.

Egy állásinterjúra se hívnak be, hogy elmondják, bocsi, már az önéletrajzban láttuk, hogy alkalmatlan vagy a melóra, de ezt el akartuk mondani személyesen is.

dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Írj egy levelet, vagy hívd fel. Csak utána már ne akarj visszalépni, na az gáz lenne.
dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ez nem kapcsolat, nem is ismered személyesen. Arra azért kíváncsi lennék, hogy találkozás nélkül hogyan tudtad megállapítani, hogy nem jön be? Persze nekem is volt olyan, hogy valakivel leveleztem aztán untam már a dumáját, de nem mondtam, hogy járunk nyilván. És nem is találkoztam vele. Minek ha úgysem jön be?
dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb: Fejben döntsd el, hogy mit akarsz tőle/vele kapcsolatban!


Azt írod, 10 % esélye van, hogy legyen folytatás.

Ha ezt komolyan is gondolod, akkor randizz.

dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
bármit is teszel a legfontosabb, hogy ne húzd fölöslegesen az időt és légy őszinte. ez a legkorrektebb amit megtehetsz. beszélj vele arról, hogy mit érzel, kommunikálj.
dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Mond meg hogy rájötél hogy nem vagy k.csög b.zi. És felejtsd el eszt a dolgot. Ha akarod hogy ki neveljenek a b.ziságbol irj priváttot rám.
dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!