Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

A fiú aki tetszik két évvel idősebb nálam, és csak látásból ismerjük egymást, szóval nem sok az esély arra hogy ő kezdeményezzen. Ráírtam messengeren, de vissza se jelöl és nem ír vissza, és azt sem tudom hogy van e egyátalán instája. Azt találtam ki hogy szünetben odamegyek hozzá, és megkérdezem hogy lenne kedve e beszélgetni.


Fiúk! Ti örülnétek ha egy lány így közeledne felétek? Lányok is írhatnak.



jan. 7. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

"de vissza se jelöl és nem ír vissza,"

Szerintem akkor halott ügy.

jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem jelöl vissza, nem is ír, tehát ignorál, akkor le kéne tenned róla, mert ez egy egyértelmű "visszautasítás", bár ezt egyenesen is meglehetne mondani a másiknak, hogy bocs, de nem.
jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne így menj oda hozzá, csak kérdezz valami apróságot. Ha gyakrabban odamész majd eldől, hogy szeretne-e beszélni, vagy kerülni fog.
jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehetséges, hogy nem jelöl vissza sokakat, csak a közeli ismerőseit, és valószínűleg azért nem ír vissza, mert nem látja az üzenetedet, mivel hogy (ha jól tudom) automatice az engedélykérédekbe dobott be téged. Az engedélykérésekt pedig én sem szoktam nézni.


Fiúként egyébként én nagyon örülnék, de ne így kezdj, hanem valami aprósággal menj oda hozzá.

jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is pont erre gondoltam négyes! Meg lehet hogy névről nem ismer csak látásból, és profilképem sincs kint, szóval nem gondolnám hogy ez visszautasításnak számít.


És milyen apróságra gondolsz például? Semmi ötletem sincs. És szinte mindig társaságban van, szóval még szemezni is elég nehéz vele.

jan. 7. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy iskolába jártok?
jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen
jan. 7. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda azzal, hogy titeket tanít-e az xy tanár, nektek van-e még xy tantárgy, mert érdekel, hogy majd 2 év múlva fogjuk-e tanulni, stb. Azután, ha egyszer beszéltetek, ha meglátod köszönj neki.
jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék! f.
jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan kiemelted ezt a régi kérdést? 😂

Nálam kezdeményezhetsz!

45/F

jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!