Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek csókot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek csókot szemüvegesként egy szemüvegessel?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik szemüveges ismerősöm, én is szemüveges vagyok. Elég nagy a szemüvegkeretem. Nálunk családban bevált szokás arcrapuszival köszönteni valakit, ha ritka alkalom adtán találkozunk, ilyen helyzetekben is nagyon zavaró a szemüveg. Simán ölelkezésnél is tök zavaró, ellökődik leesik, hasonló. Ha nem felejtem ellevenni/nem jön hirtelen a helyzet le is veszem a szemüveget. Viszont ez nem olan könnyen megoldható egy elsó csóknál. Én és aki tetszik is viszonylag nagy keretű és folyamatos (nem csak olvasó) szemüvegesek vagyunk, hogyan kezdeményezzek így csókot? (Az ok, hogy szemezünk, aztán ha így látom rajta, hogy ő is benne van akkor mehet, de ez a szemüveg ügy..) Még sose csókolóztam, szerintem ő se nagyon. Fura, hogy így random leveszem a szemüveget vagy nemtom? És neki egyértelmű lesz levenni? Vagy csak hagyni kéne, hogy megtörténjen a tuti, hogy a szemüvegünk sokkal hamarabb összeér, mint a szánk, nevetünk rajta egyet, levesszük és folytatjuk, mármint szerintem ez így elég fura, ti mit gondoltok erről? És így lehet, hogy ilyen furán jön ki a dolog, hogy végül nem is csókolózunk, mert így a fura helyzet elrettent vagy nem tudom. Mi van ha ő kezdeményez csókot, szerintem az is olyan furán jönne ki, hogy így elkezdem levenni a szemcsit és nem tudom. És ha nem jut eszünkbe levenni? Én parázom ezt túl? Ti mit szoktatok tenni ilyen helyzetben/ mit tennétek? Előre is köszi a válaszokat!

jan. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Csóknál nem okoz ez gondot, legalábbis elvileg.
jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%

De jo hogy nincs szemüvegem, mondjuk csókolóztam már napszemcsibe és le esett. xD

Szerintem vedd le, vagy intézd úgy hogy pont nincs rajtad, és kezdeményezz. Szurkolok

jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Szemüveges vagyok, sose okozott problémát csókolózásnál :)
jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Na várj te most le akarsz kapni valakit úgy, hogy nem is ismerkedtek, csak tetszik neked? Szerintem azért várj még ezzel egy kicsit :D
jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy vedd le a szemüveged, mert ami most jön azt nem látni, hanem érezni kell és vedd le te is.
jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!