Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Több randink is volt, mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több randink is volt, mégsem lép. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást, komolyabban randizni durván 3 hete kezdtünk el. Ez idő alatt már vagy 6 randink volt meg ezen kívül több apró tali, de mégsem léptünk még az egymást köszöntő/ elköszönő ölelésnél tovább. Adom neki a jeleket, mindig teremtek magamnak lehetőséget fizikai kontaktra, mert másra nem hajlandó és erre se magától. Már legutóbb volt hogy ő is megsimított vagy hasonló, de erre is mennyit kellett várnom. Mit gondoltok miért lehet ez? Csókra is annyi esélye lett volna, de mégsem él vele. 18/L 20/F

2023. jún. 22. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a taktikázás helyett egyenes lennél vele?
2023. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha egyenesen rákérdeznék félek, hogy kellemetlen helyzetbe hoznám
2023. jún. 22. 16:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kis finomítás - de lényegre törő asszertív kommunikáció...

Nyilván a sikertelenség esélye mindig meglesz, de az asszertív kommunikáció tudja minimalizálni a kellemetlenség érzetét, valamint a későbbi félreértéseket.

2023. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így. lehet nem akar többet csak nem tudja elmondani, vagy túl gyors lenne 3 hét után a csók, stb.
2023. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy a lány vagy?
2023. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
lány
2023. jún. 22. 22:36
 7/20 anonim ***** válasza:

Sietetted a dolgokat vele, és ezt akarja a tudtodra adni, kölyök.

Ne várj csodát 3 hét ( pontosabban 2 hónap) eltelte után, mert az még igen korai. De ez az én véleményem.

Szerintem is kérdezz rá, mit akar, mert így húzhatod az időt még akár fél évig is, ha ő nem akar többet tőled.

2023. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sosem erőltettem semmit. Ő hív állandóan randizni meg ő keres az esetek 99%ban. Ezért is vagyok kicsit megzavarodva. Nekem is eszembe jutott hogy lehet nem akar többet, de akkor miért keres? Miért hív állandóan? Lehet, sőt valószínű igazatok van. Hétvégen rákérdezek. Köszönöm!!
2023. jún. 23. 09:20
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet hogy mivel mindig ő a kezdeményező fél, nem kap úgymond elég "visszaigazolást"

tőled. Lehet hogy nem érzi azt, hogy te is annyira vonzódsz hozzá, ahogyan ő hozzád. Az is lehet, hogy csak nem akarja elsietni a dolgokat. De szerintem amúgy inkább a másik dologról van szó, amit írtam. Szerintem kezdeményezz többet, bár nem kell 0-24-ben a nyakán lógni.


Sok szerencsét! Majd mesélj mi történt! :)

2023. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na, vannak fejlemények azóta ?
2023. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!