Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lépjek én, vagy várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek én, vagy várjak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, pár hete jár egy fiú ugyanabba a konditerembe, mint én. Ránézésre nálam valamivel fiatalabb, és a testbeszédéből ítélve nem a legtapasztaltabb egyén nőknél. Rám nem jellemző módon a személyisége megismerése előtt elkezdtem érezni iránta dolgokat. Mivel idén érettségizem, és jövőre lehet, hogy elköltözöm a továbbtanulás miatt, úgy érzem, mielőbb a tudtára kéne adni, hogy érzek iránta valamit. Csak hát hogyan, ha egyelőre a nevét sem tudom?

Az elveim alapján nem szokásom kezdeményezni. Hiszem, hogy ez a férfi dolga. És általában nem is szokott ezzel gond lenni, mert idősebbekkel és tapasztaltabbakkal ismerkedem. De ő nem ez a kategória. Látom néha, hogy néz, látom, hogy keres, látom, hogy zavarba jön. Szinte 100%, hogy van esélyem nála, csak valószínűleg nincs meg a magabiztossága, hogy lépjen.

Úgyhogy jelenleg úgy vagyok vele, hogy azt sem bánom, ha nekem kell. Csak hát még sose csináltam ilyet. Odamegyek én szívesen, de hogy elhívjam randizni... az olyan fura lenne. De hiába küldöm neki a jeleket ezerrel, nem képes megtenni az első lépést.

Sok fiútól hallottam már, hogy szeretik, ha a nő kezdeményez. Én ezt nem is kétlem, és magamban sem kételkedek (legutóbb egy srác azt mondta, el se tudja képzelni, hogy engem bárki is visszautasítson), csak ez számomra olyan férfias dolog.

Szerintetek mit csináljak? Ha tényleg odamegyek hozzá, akkor hogyan? Csak próbáljak meg beszélgetni vele, vagy hívjam el valahova, esetleg kérjek elérhetőséget?



2023. okt. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szólítsd le, próbálj meg vele beszélgetni, aztán a végén mielőtt elköszönsz, kérj elérhetőséget (vagy ha azt akarod, hogy Ő keressen, akkor inkább add meg a sajátodat)
2023. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy a férfi dolga? Nem egyenrangúságot akartok magatoknak? Jó hülyék vagytok...
2023. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jujj, de szeretem ezt az általánosítást. :)

Nem, én nem akartam "egyenrangúságot" (egyenjogúságot inkább), soha nem hangoztattam ezt, és nem is fogom. Én belátom hogy vannak férfi és női feladatok, sőt azt is belátom, hogy a férfiak statisztikailag racionálisabbak, erősebbek, bátrabbak, mint a nők.

Nekem fontos, hogy a párom mellettem férfinek érezze magát, és az is fontos, hogy én nőnek érezhessem magam mellette. Fontos, hogy fel tudjak nézni rá, és érezzem, hogy meg akar védeni, vigyáz rám. Kinek mi, ugyebár...

2023. okt. 1. 20:24
 4/10 anonim válasza:
100%
Konditerem? Kérd valamiben a segítségét és akkor végülis te kezdeményeztél, de ő a "férfi a kapcsolatban", mert ő segített neked
2023. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi kamu duma, mint pl. "nem tudod hány óra?", "te is ebbe a konditerembe jársz?" és társai. Egyszerűen szólítsd meg, és utána lehet a téma az edzéssel kapcsolatos. Első alkalommal randira hívni se kell, ezzel csak elijeszted, ha párszor beszéltetek és úgy érzed, nyert ügyed van, csak akkor. Sok sikert!
2023. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lépjél, egyértelmű.

Kérjél valamiben segítséget.

Utána vegyél neki hálából kis ajándékot (csokit, ilyesmit), vagy hívd meg egy büfébe.

2023. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg edzés után próbáld meg elcsípni és beszélgetni vele. Randira ne hívd egyből, mert félő, hogy elijeszted.
2023. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lépnék a helyedben, akár annyival, hogy szia, sokszor látlak itt edzeni, mióta jársz ide és a többi már jönne utána.


Nagyon hasonlóan gondolkodtam én is mindig erről, mint ahogy te leírtad, mindig vártam, hogy a férfiak kezdeményezzenek, de egy időben elegem lett a várakozásból és azóta majdnem mindig én kezdeményezek ha megtetszik valaki vagy szimpatikusnak találom és őszintén eddig mindig sikeres kapcsolatok voltak :) úgyhogy hajrá!

2023. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem muszaj pont azt mondd hogy randizni hivod. mondd h megismerni egymast, vagy el menni valahova stb. felejtsd el a randi szot, csak siman baratkozna es majd venni fogja lapot
2023. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia armandó!

Látom hogy jól nézel ki, elkérhetem a számod?

2023. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!