Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak az én ismeretségi körömbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én ismeretségi körömben mennek általában randizás helyett az hogy egyszerűen felhívja a lány a fiút magához, meg a discoban szépfiún lógós nála alvós összejövések?

Figyelt kérdés
Mutogatta ma is egy srác hogy egy csaj hogy hívta fel hozzá közösségi médián.

jan. 26. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Almodj kiralylany.....
jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Fel is ment hozzá?


Mert engem is ismerősnek jelölnek ilyen 3 ismerőse van a jócsajnak típusú profilok. Én nem igazolom vissza, de van ismerős akinek elvileg meztelen fotókat is küldenek. És hát nem olyan srácokról van szó akikrők azt gondolná az ember, hogy csakúgy úszkálnak a punciban.


Ilyen azerintem akkor lehe ha valójában már ismered a csajt, már dugtál is vele és ilyen lqza kapcsolatban rádír, hogy hiányzik a falloszod.

Esetleg ha jobban nézel ki az átlagnál, akkor szökőévente egyszer.

De hogy random fiatal csajok rendszeresen szexért kuncsorogjanak ahhoz kb világsztárnak kell lenni szerintem.

jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem randizás, hanem kalandozás. Szép számmal van ilyen, de ezeknél az eseteknél nem a kapcsolat a cél.
jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismeretségi körben látni hogy melyik srácok a menők, ezért általában semmi szükség randira. Nem értem minek próbálja sok cikk úgy beállítani, hogy az összejövéshez randira, randikra kell menni és ott betárazott kérdésekkel kérdezz-feleleket erőltetni. Mintha ezek a randi típusú dolgok a társkeresős találkozást kivéve nem érdekelnék a lányokat a környezetemben általában. Inkább a buliban smárolás vagy felhívás, nem tudom a tiétekben hogy van?
jan. 27. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 Buliban smárolásból nem lesz kapcsolat, olvass utána bárhol. Nem kizárt, de nagyon ritka. Össze lehet jönni randi nélkül is, csak abból nem lesz hosszú kapcsolat.

"ott betárazott kérdésekkel kérdezz-feleleket erőltetni" - Hát aki ilyet csinál, vagy ilyet javasol, az baromi tapasztalatlan, nem tudom, hol olvastál ilyet...

jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért, senkinek nincs annyi esze hogy smároláskor amikor már 10 perce megy hogy kinyögjön annyit hogy "menjünk fel hozzám"? Ráguglizol hogy első randi és már ott is cikkek és randikérdések sokaságáról lehet végtelenbe nyúlóan olvasni, de ha kinyitsz egy női magazint ott is rengeteg randitanács van. Mik jó kérdések, hogy ne fogyj ki a szóból meg minden.
jan. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!