Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak a fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a fiúra?

Figyelt kérdés
Egy fiúval beszélgettem, eddig mindig írt ő. Aztán találkoztunk, az utolsó üzenetét láttamoztam, akkor is írt még miután látta, hogy fent vagyok aztán aznap este már nem írt vissza. Próbáljam meg vagy hagyjam rá?

jan. 4. 20:05
 1/6 anonim válasza:
28%
Lehet sok neki az irogatás, vagy direkt nem ír hogy pszihológiailag nyomás alá helyezzen "ezért vagy azért" ez az adott helyzet alakulásától függ. Magyarul ha akar ő is téged akkor lehet éppen elfoglalt vagy csak még jobban felcsigáz, ill az is lehet (helyzet függő) hogy le akar kptatni.
jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy fiúval beszélgettem, eddig mindig írt ő."


Egyoldalú beszélgetésből azt szűri le, hogy nem érdekled. Ha akarsz tőle valamit, nyiss te is felé, ne várd el, hogy csak ő írjon.

jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Irj neki ha szeretnel vele

Talakozni de en azt is megornam

Ha nem konnyebb ugy mit csak siman eltunniilyenkor mindig ugy vagyok vele

Hogy forditott helyzetbe en sem orulnek ha eltune a masik egyik naprol a masikra inkabb irja meg hogy mi van🙃

jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretnél írni neki akkor írj
jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért láttamoztad le, ha utána rá akarsz írni?
jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, persze. Abból érzi, hogy érdekled.
jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!