Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megéri várni vagy ez csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni vagy ez csak kifogás ?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt minden rendben volt. Jól megvoltunk, már azt is kimondtuk, hogy szeressük egymást stb. Most meg tegnap beköpte, hogy mégsem áll készen kapcsolatra, mert úgy érzi, hogy nem érdemli meg a szeretetem, időm és ez nem fog működni, amíg nincs jobban. Nem tudom mit gondoljak..Volt már valaki hasonló helyzetben ?

febr. 4. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeressen ez az enber. Van az úgy
febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást szerintem
febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen kifogás.

Esetleg azt szeretné elérni, hogy te teperj utána.

febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy kifogás. A legjobb lány barátom például komoly depresszióval küzd és volt már olyan, hogy egy rossz pillanatában inkább ki akart hátrálni a kapcsolatából. Van valami lelki baja?
febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, már a legelején figyelmeztetett, hogy hajlamos ellökni magától az embereket. Úgy érzi jobbat érdemlek, mert csak fájdalmat okoz nekem. Mondtam neki, hogy én mindenezek ellenére is őt akarom, és együtt megoldunk mindent, de ő egyedül szeretné a problémáit megoldani. Nem tudom, hogy tudnék segíteni vagy mi tévő legyek :(
febr. 4. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Próbáld a logika útjára terelni a dolgot. Például mondd meg neki, hogy azzal okoz rohadt nagy fájdalmat, ha ellök magától, szóval gondolja át, hogy meg akar-e bántani, vagy sem. Ha ezután sem változik, akkor viszont menekülj.
febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapa mondása:

Ne fuss olyan szekér után amelyikre nem akarnak fölvenni.

febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Kiderült, hogy miközben nekem azzal jött, hogy nem áll készen, más lánynak írkált, hogy hányzik neki meg stb, megjegyzem mindezt a BESZÉLGETÉSÜNK közepette. Bejefejeztem vele. Azért köszönöm a válaszokat !!
febr. 5. 02:18
 10/10 A kérdező kommentje:
hiányzik**
febr. 5. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!