Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is csak kifogás volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak kifogás volt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác. Ez a fiú már régóta próbálkozott nálam, de én visszautasítottam, pedig tetszett, csak tudjátok jól esett az egómnak...Egyébkénet egy elég népszerű fiúról van szó...de ez lényetelen.Szóval beadtam a derekam és pár napja randiztunk.Szerintem egész jó volt és úgy látszott, hogy ő is élvezte.Aztán másnap kérdezte hogy talizunk e megint,de én nem értem rá úgyhogy nem randiztunk.De ma megint úgy volt,hogy talizunk de a srác lemondta arra hivatkozva, hogy most ért haza és "fáradt"?!?!Ez eléggé megdöbbentett...Általában akkor szoktak ilyenekkel jönni ha nem akarnak találkozni.Esetleg nem érezte volna jól magát az első Randin??De akkor miért hívott el másodjára??Nem értem...

2017. aug. 23. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak raunt jogy jatszod az idiotat es egesznap gubbasztasz otthon magadba hogy uhhh de megmondtad neki hogy ma nem talalkozol vele es jobb egyedul rohadni a szobaban dolgokra.... Egy ideig meg okes a keretes de te azt hiszem tulzadba vitted mert ahogy lejott egyértelműen kiderult hogy jobb dolgod nem lett volna igy talalkozhattal volna vele.

Remelem talal egy masik lanyt aki orul ha elhívja ide a srac ide -oda

2017. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem rà azért nem találkoztam vele...De ezt mintha említettem volna?!?!Köszi amúgy sokat segítettél a trollkodásoddal.Amugy annyira szeretem mikor ilyen "interneten" mindenkibe belekö/élettelen emberen pampognak nekem..mikor a mondat szerintem eléggé egyértelmű és nem azért mondtam le mert "hu de megmondtam neki"...
2017. aug. 23. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő is szórakozott veled egy kicsit. Nehéz egy ilyen után komolyan venni valakit, szóval megértem a srácot.
2017. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jol mondod kerdezo egy elettelen emberen trollkodnak alias rajtad... Elobb tanulj meg irni aztan oltsd be azt akinek igaza van :)
2017. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elsőnek van igaza. Játszadozni akarsz vele, tetszik, de visszautasítod, mert jól esett. Aztán végre elmész vele találkozni, de amikor másodjára elhív, lemondod. Aztán csodálkozol, ha nem akar elmenni utána :)

Nem fog örökké futni utánad ő sem...

2017. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!