Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén találkozom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkozom egy lánnyal és kicsit félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hétvégén találkozom egy lánnyal, és kicsit aggódom a találkozótól. Egyszer már találkoztunk volna, de kiderült, hogy állítólag ő azt hitte csak barátilag, és amúgy pasija volt. Végül visszamondta, pont azért mert szakított a pasijával. Nem telt el sok idő a szakítása óta, kb. egy hónap, és azóta számára is tisztává vált, hogy én kicsit többet reméltem attól a találkozótól. A hétvégére megbeszéltünk egy újabb találkozót, és kicsit aggódom, ez az első alkalom, hogy nem barátilag megyek programra egy lánnyal. Őszintén az egyik legnagyobb félelmem, hogy azt hiszi, most varázslatos módon már barátilag akarok találkozni, mert nem lett kimondva, hogy randi. Valami tippet tudtok adni, hogy tudna jól kisülni az egész?

febr. 8. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Csak viselkedj normálisan és kedvesen. Valszeg még nem tette túl magát az előző kapcsolatán egy hónap alatt úgyhogy sokat ne várj. De ha pár hét/hónap alatt kialakítasz benne egy jó, megbízható, kedves képet magadról akkor idővel könnyebben fogsz tudni közeledni felé, feltéve hogy alapból tetszel-e neki
febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
"Őszintén az egyik legnagyobb félelmem, hogy azt hiszi, most varázslatos módon már barátilag akarok találkozni" - Szerintem ezen ne aggódj, pontosan tudja a szándékaidat. Sőt, szerintem kimondottan azért ment bele, mert tetszel neki. Ne aggódj, csak legyél önmagad.
febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden napra jut ehhez hasonló kérdés, hogy hogyan kéne ezt, hogyan kéne azt megbeszélni. Sehogy, ne agyalj rajta, kezeld úgy mint bárki mást, tanulj meg kommunikálni és felismered azt, hogy mikor milyen helyen mit kell mondani!
febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Egyél sok bazsalikomot, hagymát, igyál egy kis koffeint, és mehet a rákendról, úgy fel leszel pörögve, hogy nem fog érdekelni semmi és senki.
febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy randi nem attól lesz randi, ha kimondjátok.
febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!