Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal egy cserkészetre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal egy cserkészetre járok és egy hittanra is. Az a kérdés, hogy hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
SEMMI TAPASZTALATOM NINCS EBBEN FÉL ÉVE ELMENTEM VELE MOZIBA. hogy kezdjek neki?
márc. 3. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
CSERKÉSZD BE!
márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jeleket véltél felfedezni rajta?
márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ha jártok közös programokra, akkor érdemes minél többet keresni a társaságát, figyelni, hogy viszonozza-e az érdeklődést. De ha igazán a tettek mezejére akar lépni az ember, akkor szerintem kikerülhetetlen, hogy elhívd egy privát programra. Magának az elhívásnak meg nem kell nagy feneket keríteni, egy "van kedved eljönni XY helyre/programra" kérdés bőven megteszi.

Szerintem ilyen esetben a legfőbb az, hogy tudjatok interakcióba kerülni, aminek a legegyszerűbb, és akár leghatékonyabb módja a szimpla beszélgetés. Randiztam pár lánnyal, akivel egy hittancsoportba jártam (és akár még cserkész is volt :D ), és a legtöbbeknek szerintem egy izgalmas, mély beszélgetés volt az igénye. Persze az sem rossz, ha az ember csinál közben valami egyebet is, például sétálás, kiállítás, tánc, szabadulószoba stb., de szerintem fontos, hogy közben lehessen beszélgetni. Sok visszajelzés alapján nekem az a tapasztalatom, hogy a mozi nem annyira ideális hely egy ilyen korai fázisban lévő randisorozatnál, mert elég kevés interakció történik ilyenkor a felek között.

márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el beszélgetni vele.


Ha segíthetek, írj, adj gmailes címet!

márc. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon számtalan hasonló érdést (hogyan közelítsek a lányhoz?) és ráadott választ találsz.
márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 3/5 nagyon hasznos. Táncoltam már vele egy bálon de csak most kezd igazán érdekelni. de hova hívnál el egy lányt mi az a hely ahova szívesen mennél és lehet sokat beszélgetni.
márc. 4. 20:06
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves 2. Nekem is csak egy haverom mondta hogy állandóan engem néz és keres a tekintetével. én ezeket nem vettem észre rajta.
márc. 4. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy hova menjetek? Kávézóba, fagylaltozóba, cukrászdába, vagyis ahol lehet beszélgetni és nem a moziba menni, ahol maximum kézfogás lehet. Fő a beszéd, a másik nézeteinek bővebb megismerése.
márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!