Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány. Elhívtam randira, de azt mondta, hogy 1 hónapig nem jöhet el velem. Ezt a kérését szeretném tiszteletben tartani. Ettől függetlenül hetente egyszer összefutunk, de akkor mindketten sietünk az ellenkező irányba.

Próbáltam üzenetben, de ott nem túl kommunikatív, és ritkán válaszol. Rendes "beszélgetés" nem lehet belőle.

Amíg nem telik le az egy hónap mit csináljak? Hogy sugalljam neki, hogy nem csak barátként gondolok rá?


márc. 12. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mi azz hogy nem mehet veled 1 hónapig?

szerintem csak le akart rázni...

márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz mint eddig, csak másnál. Mert ezt a lányt elég nyilvánvalóan nem érdekled.
márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel indokolta azt, hogy egy hónapig nem mehet veled randizni?
márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Lehet, de én azért próbálkoznék

#3 Az a lényeg, hogy én elfogadtam az indokát, és tiszteletben akarom tartani.

márc. 13. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapig elutazik, vagy valami nagyon fontos dolog?

Ha nem, akkor valszeg más fiúkat próbál. És ha sikerül, ott leszel te

márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy hónap után is mond hasonlót, nyugodtan ordítsd le, hogy mi a francért kell játszadozni, és miért ennyire gyáva nemet mondani.
márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értékelem a jó szándékot, és tisztában vagyok a kockázatokkal. De a kérdésemre még nem kaptam választ.
márc. 14. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát úgy, hogy ha beszélgettetek, végén kérdezd meg, hogy van-e kedve sétálni és sütit enni.
márc. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Talán azért, mert azóta se írtad le annak az abnormális mondatnak az indoklását, hogy miért kell 1 hónapot várnod.
márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!