Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 napig alig beszéltünk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napig alig beszéltünk és most olyan rideg,mintha semmi sem lenne,miért? Hogyan keltsem fel az érdeklődését újra?

Figyelt kérdés

Eddig minden tök jó volt,kis flörtök minden. Csók nem volt még,de sokat találkozunk,beszélgetünk.

Beteg voltam,4 napig nem találkoztunk. Üzenetet írt,hogy hogy vagyok, pár szót váltottunk. Tegnap már alig szólt hozzám. Tiszta morcosnak tűnt. Mindig úgy köszön "szia baby" most csak simán "szia".

Megkérdeztem mi baja,azt mondja semmi csak sokat tanult a félévik miatt és fáradt.


Visszaolvastam a beszélgetést semmi rosszat nem írtam. Szerintem nincs másik lány a dologban. Lehet,hogy otthon történt valami,de nem tudom ezt hogyan kérdezzem meg!


Mivel jelezhetném neki finoman,hogy szabad a pálya és várom a kezdeményezést?

De azért beégni se akarok nyilván.

Én16,ő17



jan. 18. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy nyitott vagy, hiszen megkérdezted, higy mi a baj.


Hagyd, ne nyomulj.

jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Még nem is vagytok pár de már szia baby? Ebből se lesz érdemi kapcsolat.

Amúgy meg egyszerűen, hívd el randira, az egyértelmű üzenetet küld arról hogy mit szeretnél tőle

jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Ez a sokat tanultam szöveg koptatás. Nekem mindig rosszat jelentett.

Ha bejöttem a csajnak akkor félhullán is írt pörgött

jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már többször randiztunk,csak lassan haladtunk. Mármint arrol szóltak a randik,hogy rögtön minden megtörténjen. És pont attól félek,hogy azt hiszi nem akarom ezt. De nyomulós sem akarok lenni,de már gondolkodtam,hogy megcsókolom én.


De most nem tudom mi történt.


3# pont ettől félek én is. De mit rontottam el akkor?

jan. 18. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4 napig nem találkoztatok, ez komolytalan csaj, lassú voltál. Nem vesztettél sokat
jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány!
jan. 18. 22:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és írtam,hogy beteg voltam,ezért nem találkoztunk.
jan. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!