Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Buli után ez nyomulás lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli után ez nyomulás lenne?

Figyelt kérdés
Story röviden: egy hónapja kb voltam egy afteren ahol nagyon jol megvoltunk egy sraccal (igazabol eleg sokszor smaroltunk is) de nem beszelgettunk annyit. Instan be is kovetett, de ő engem nem enged be a fiokjaba, plusz par osztakytarsa is bekovetett. Buli utan par napra rairtan hogy enlekszik e valamire erre o irta hogy persze vagy valami ilyesmi. Es itt ez abbamaradt. Ennek ellenere en sokat gondolok ra mert nagyon jo volt vele, bar nem is ismerem. Azon gondolkodtam hogy ra kellene irnom, vagy lehet csak tul egyedul erzem magam. Nem tudom. Mi lenne a helyes?

márc. 24. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivan??? Xdd
márc. 24. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Jó én elvesztem ebben... Első jól mondja, a Kérdező a mintapéldája annak amikor valakinek nincs esze, nem tudja mit csinál csak ba*szni tud meg riban*coskodni unalmában.
márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megfogtad volna, akkor már akkor tovább vitte volna a beszélgetést, mikor először ráírtál. Vagy eleve ő kezdeményezett volna. Szóval véleményem szerint nem kellene írnod neki. Ajánlom a "Nem kellesz eléggé" című filmet, sok mindenre rávilágít.
márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hulye picsa
márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a szádat kommunikációra használnád, és nem arra amire a buliban, akkor kiderülne. De lehet épp ez a gondja veled, másra nem nagyon tudod, és nem maradt meg az érdeklődése irántad.
márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amennyiben nem kérdezed meg hogy szeretne e valamit akkor sose fog kiderülni. Próbálj rá nincs veszteni valód.
ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!