Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell ismerkedni instagr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni instagrammon, elég ha belikeolom a képeit?

Figyelt kérdés

Nehezen tudok ismerkedni mivel nem merek odamenni szép lányokhoz és nagyon félek de van egy lány és belikeoltam instan a kepet de nem reagált rá.

Mit tegyek?


19/F


ápr. 11. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ő nem tudhassa, hogy miért likelted be a képeit. Ez most pont úgy néz ki, mintha egy lány bekövet azért, mert tetszel neki. Nos, ebből te nem tudhatod, hogy miért is követett be téged, viszont ha te elfogadod és visszaköveted, ő attól a perctől arra fog várni, hogy ráírj.


Megjegyzem, nekem is a semmiből egyik Instagram követőm belikelte a létező összes képem ami fent volt. Megnéztem az értesítést és folytattam tovább a dolgom. Ha lépni szeretnél ne így csináld. Írj rá bátran mielőtt más megteszi helyeted.

ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

19 évesen olyan vagy mint valami óvodás. Instagram, lájkok, már megint ezek...

Ne a közösségi médián akarj ismerkedni főleg ne az instagramon! Amúgy meg mire gondoltál, ha össze is jön valami előbb utóbb találkoznotok kell és ott minden ki fog bukni.

A valóságban keresgélj! Tudom, hogy kényelmetlen de hogyha ennyire beszari vagy akkor nem fog történni semmi.

ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy, mert az nem társkereső.
ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

- Mindenek előtt olyan csajt keress, akinek nincs 500-nál több követője.

- Legyen kint rólad legalább 2-3 kép, különben nem fogja tudni a lány, hogy ki érdeklődik iránta. (Ha ezt nem akarod, akkor buktad is az egészet)

- Kövesd be és lájkold néhány (2-3) olyan képét, amire kevesebb reakció érkezett.

- Ha a csaj visszakövet, vagy visszalájkol, akkor mehet neki az üzenet.

ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként valaha láttad élőben ezt a lányt? – Ha igen, akkor talán van esély arra, hogy visszaírjon ha írsz neki.
ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Próbáld meg inkább a társkeresőket! Már ha ragaszkodsz az online térben való ismerkedéshez. Tinderen pl. direkt azzal a célzattal vannak fenn emberek, hogy ismerkedjenek, beszélgessenek másokkal. Ha csak kinézel egy csajt Instán, elkezded lájkolgatni a képeit, egyáltalán nem lehetsz biztos benne, hogy ő bármit is akarna bárkitől, vagy azon belül tőled. Az online társkeresőkön mindenki párt keres, (változó, hogy ki komolyat, ki alkalmit) tehát ha ott találsz valakit, aki szimpi, tetszik, akkor már biztos lehetsz benne, hogy kb. azonos célokkal indultok neki az ismerkedésnek.
ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!