Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el mégegyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el mégegyszer randizni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom, elég mély dolgokról is tudunk beszélgetni. 2 hónapja elhívtam meginni valamit kettesben, akkor azt válaszolta, hogy most nem fog ez összejönni, mert alakulóban van egy kapcsolata(azelőtt pár nappal ismerték meg egymást). Aztán az első randiig sem jutottak el és vége lett, ez történt másfél hónapja. Azóta is egyik legjobb bárátokként tekintünk egymásra. Szerintetek, hogyan beszéljem meg vele őszintén, hogy még mindig tetszik nekem és benne lenne-e egy kapcsolatban? 17F
ápr. 14. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Tesó, ez nem legjobb barátság, hanem fáj a fogad a puncijára, amúgy meg hajrá, ha nem jött össze a másik srácnak akkor esélyes, hogy neked összejön!
ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt túlagyalni, simán hívd el újra. Kérdezd meg, hogy bepótoljátok-e a múltkorit.
ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!