Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek próbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak mégegyszer? Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom. Másfél hónapja elmondtam neki, hogy tetszik, de nem tudtam, hogy éppen egy másik fiúval ismerkedik. Megbeszéltük a dolgokat, azóta is barátok vagyunk. Aztán két hete szakítottak(gyakorlatban annyi történt, hogy az első randin kiderült, hogy nem illenek össze, mivel csak instagramon beszélgettek). Tényleg mindenről tudunk beszélgetni, egyik legjobb barátom, tegnapelőtt is elmondta, hogy ilyen jót nagyon rég nevetett már utoljára. Szerintetek van értelme mégegyszer elhívni valahova kettesben?
márc. 23. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ez azon múlik, mi a fontosabb neked: a barátságotok, vagy annak az esélye, hogy összejöjjetek?

Ugyanis ha nem adott neked zöld lámpát előzőleg, és azóta se utalt rá semmivel, hogy te bejössz neki többként, mint egy barát, akkor ha megint elhívod valahová, jó esély lesz rá, hogy a barátság végére teszel pontot.

Ha ad neked egy esélyt és nem jön össze, akkor nagy esély van rá, hogy nem maradtok utána barátok.

Ha nem ad neked esélyt, akkor is nagy esély van rá, hogy a barátságotoknak annyi lesz, mert be fog fészkelni közétek a szorongás.

Szóval ha neked ő kevésbé fontos barátként, mint potenciális párként, akkor hajrá, hívd el valahová, aztán lesz ami lesz.

márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen próbáld meg.


Kicsit másképp látom, mint az 1.

Szerintem, ha eleve elutasítaná még a lehetőségét is a kapcsolatnak, már azóta tartózkodó lenne, hogy vallottál neki.


"Ha nem ad neked esélyt, akkor is nagy esély van rá, hogy a barátságotoknak annyi lesz, mert be fog fészkelni közétek a szorongás."


Itt szerintem már akkor bejöhetett (volna?) a "szorongás", amikor a fiú elkezdett többet érezni.


+ ha egyikük mással jönne össze, a partnere biztos nem nézne jó szemmel egy ilyen barátságot, így annak akkor is vége lenne.


Nem marad más, mint az előre menekülés, és lehet, hogy sikerül.

márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudsz még barátként tekinteni rá, kérdező? Mert ha nem, akkor megpróbálhatod, hiszen a barátságnak már annyi. Viszont amennyiben úgy véled, hogy tudsz még vele barátként beszélni, akkor lehet inkább a barátságot érdemes megmenteni.
márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze hogy van értelme. Barátok vagytok nem?
márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!