Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit szeretnek csók közben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szeretnek csók közben?

Figyelt kérdés
arc simogatás stb?

máj. 24. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Húzgáld neki közbe!
máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%

Első, nem igazán!

Ha nyakban átkarol a csaj, és gyengéd. Meg jön az magától, az se jó ha túl sok mindent akar egyszerre a csaj meg izgul. Gyengéden, magától jövően.

máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem el, hogy vannak olyan emberek akik ennyire fogalmatlanok, hogy ne jutna eszükbe erre a megoldás.
máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

16:45


Nőtől jött a kérdés.

máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%
Igen és a nő azt kérdezte mi fiúk mit szeretunk, en meg leírtam
máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem az ölelést, a simogatást, tapizást, igazából majdnem mindent.
máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Amikor érzik hogy neked is felál.
máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%

Arc -és fej simogatás, hajbatúrás.

Ami az átkarolást illeti, én jobban szeretem, ha a nyakam karolják át közben, mert akkor én közben a lány oldalát tudom végigsimítani. Nincs is annál jobb, mint amikor valami testhezsimulós nyári egyberuhát visel 🤩

máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a puha ajkakat szeretem a legjobban csókolózás közben. Nem mindenkinek volt hidratált, fiatalos puha ajka akikkel korábban csókolóztam. És ami a legmeglepőbb, hogy egy negyven éves nőnek jobb állapotban volt az ajka, mint az exemnek, aki csak húsz volt. Szóval én az állapotát mondanám. 31/F
máj. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Átkarolás, ölelés.
máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!