Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti lányok lenne kedvete...

Budapesti lányok lenne kedvetek ismerkedni, találkozni, vacsorázni, csókolozni utána meg nagyon szerelmesnek lenni és boldognak lenni? 19/F

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Be fognak oltani, testvér nekem is ez lenne minden vágyam, de erre nagyon harapnak...
2013. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az írjon aki épp nem vagánykodni akar hogy neki már mennyi nője volt, oké? Mer ne bántsuk már a magányos embereket csak társat szeretne magának találni most tényleg szükség van erre?
2013. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokan vágyunk erre :/ megint egy szilveszter magányosan :( velem az a baj h nem járok el olan helyekre ahol sok új lányt mgismernék, amúgy meg tök szerencsétlenül jövök ki mindig a lányokkal:/ vagyis egy idő múlva vmi történik és vége:( 22f
2013. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áhh, nekem sokkal rosszabb én még nem is voltam senkivel, egy csók sem volt, semmi.
2013. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj, leegyszerűsítem a kérdést neked: Volna itt olyan budapesti lány, aki meg akarná dugatni magát velem? :D
2014. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már értem mértnem lehet ezen az oldalon normálisan ismerkedni, minden nő abból indul ki hogy biztos csak meg akarják dugni...pedig ez, nem minden esetben van így!
2014. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nemkell félteni azokat a "nőket" többet fantáziálnak a szexről mint bármelyik perverzebb férfi egyed :) Csak ugye a gyakorikerdesek.hu-n nemlátják hogy van e kocka a hasamon, és áll e bmw a garázsban.. :((
2014. jan. 7. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!