Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segiteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Halóka. Az lenne a kérdésem hogy hogy szólitsak le egy lányt ha még nem ismerem? Jelenleg nincs kiszemeltem de ha lenne akkor sem tudnám megszólitani mert nem tudom mit mondjak. Kérlek normális válaszokat irjatok.

2015. máj. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez fugg attol is h hol szolitod le meg ilyenek :/ szoval tobbfelekeppen lehet^^ :)

de lehet "kamudumaval" is pl hany ora stb aztan elkezdesz vele beszelgetni :)

2015. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos hely. Buszmegálló teszem azt.
2015. máj. 16. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Buszmegállóba pl melyik merre megy vagy h melyik megy arrafele..., vagy a kiszemelted melyikkel utazik hazakisérheted e mert neked szimpatikus .


Vagy ha olvas pl és olvastad vagy tudsz róla valamit beszélhettek arról.

Vagy csak "véletlen belebotlasz,nekimész de azért óvatosan aztán kérj elnézést kérdezd meg h nem esett e vmi baja és utánna h merrefele megy te is arra dejo es ...


Mi a neve

Hova jár/hol tanul?

Sportok?

Szabadidős tevékenységek?

Kedvencek?

stb...

Remélem tudtam segiteni

15F

2015. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a barátomat úgy ismertem meg, hogy akkor jött a sulinkba, és egyszer csak odajött hozzám, hogy "szia idejöttem spanolni", majd elmondta, hogy nem sok embert ismer, és tegyünk úgy mintha jóban lennénk :D nagyon aranyos volt
2015. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2015. máj. 17. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!