Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mivel kkerülhetném el a kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kkerülhetném el a kínos szituációt?

Figyelt kérdés

Szóval a gimiben az egyik sraccal elkezdtünk beszélgetni...nagyon jó fej,kedves és vicces,a humorunk is egy szinten van.elhívott és találkoztam vele mert nem akartam hogy az legyen hogy még esélyt sem adok... Annyira viszont nem fogott meg...nem tudom miért de nem érzem azt amit kellene hogy érezzek.A másik probléma hogy nem rég szakitottunk a barátommal,és nem szeretnék belekezdeni egy másikba.

Megint elhivott és hirtelen nem tudtam mit mondjak szóval igen lett.Lehet most írok neki,hogy nem lenne ez jó hiszen nem akarok többet baratsagnal.Szerintetek mar elcseszett ugy?És ha ezt írom az nagyon sablonos és megbanto?

Köszönöm!



2015. máj. 17. 11:03
 1/5 anonim válasza:
nem megbanto. légy korrekt. ez a legjobb.
2015. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, írd meg, hogy egyenlőre a beszélgetésnél többet nem szeretnél. Ennyi.
2015. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd a dolgokat már az elején,így nem érti félre a dolgokat.Lehet,hogy ő is csak barátkozni akar veled és nem egy kapcsolatot.
2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így korrekt.
2015. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fura így visszaolvasni, de képzeljétek, adtam neki esélyt :) nem is akármilyet...szerelmes lettem/vagyok és azóta is együtt vagyunk és már a vőlegényem...
2018. nov. 17. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!