Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt az egész, kínos szituációt?

Figyelt kérdés

Van egy csapat, amelynek a tagja vagyok és minden hétvégén lejárunk iszogatni az egyik hozzánk közeli kocsmába. Most csütörtökön is voltunk, mivel anyumék nem voltak itthon egész vasárnapig. Aztán amikor bezárt a kocsma, feljöttünk hozzánk. Ketten voltak a csapatból akkor plusz én meg három ismeretlen, akiket aznap ismertünk meg. Én leültem Á mellé a konyhába, kijött M a barátnője, hülyéskedtünk, fényképeket csináltunk stb és észrevettem, hogy Á a combomat simogatja. Oké, gondoltam biztos eltévedt a keze, de aztán felfelé nyúlt a lábszáramhoz. Ekkor csináltuk M-el az egyik képet, hát elég hülye fejet is vágtam :S Utána Á megfogta a kezem, közben adott egy csókot a barátnőjének. Majd amikor M kiment, mondta, hogy lehet köztünk több is, ha akarom, csak ő ne tudjon róla. Kimentünk cigizni, kint a falhoz szorított, megcsókolt. Azt mondta, azóta vonzódik hozzám, mióta meglátott csak a barátnője miatt nem szólt semmit sem. Egy fél órát voltunk kint, de már csörgött M, hogy hol vagyunk, aztán M és N elmentek cigit venni - kb egy órát voltak el - addig mi... lefeküdtünk Á-val... A dologhoz hozzátartozik, hogy én előtte 1 hónappal a főnökével kavartam, akivel Á össze akart hozni csak ez nem sikerült neki. S hogy még kínosabb legyen? Á a kollégám, a főnöke az én főnököm is, mert a főnökének a titkárnője vagyok.... :S Ma nem megyek dolgozni, csak holnap, de már előre parázok... ráadásul a főnökömmel beszélgettem is facen, Á pedig kerüli a témát... Elég szarul érzem magam. Á és M öt éve vannak kapcsolatban mi pedig aznap elég sokat ittunk ahhoz, hogy ne tudjunk logikusan gondolkodni. De tudom, az alkohol nem mentség...

21/l


2015. máj. 4. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a probléma? Valószínűleg most sikerült egy párt szétválasztanod, legalább vállald a felelősséget...
2015. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy ribizli vagy?
2015. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok sok pálinka megoldja helyettetek is a problémát.
2015. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tud róla senki, Mék azóta is együtt vannak. Csak Á nem akar erről beszélni.
2015. máj. 4. 12:22
 5/15 anonim ***** válasza:
4: Egyszer kifog derülni...
2015. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nem csak az én hibám, mert mindenhez két ember kell...csak azt nem tudom, hogy viselkedjünk a munkahelyen. Á ma dolgozik, én holnap megyek...
2015. máj. 4. 12:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha én nem mondom el senkinek és Á sem, kitől tudnák meg a többiek?
2015. máj. 4. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
7: Á-nak barátnője van, mellette lelkiismeret furdalása valószínűleg...
2015. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bollocks ***** válasza:
100%
N vagyok, máris hívom M-et. Te pedig szégyelld magad!
2015. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb tényleg az, ha senkinek nem dumáltok semmit. Ezzel jártok jól mindketten. Á megőrzi a csaját, Te meg nem leszel a munkahelyeden könnyen kapható hírű csaj.
2015. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!