Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel a szakítást?

Figyelt kérdés

15/f

Nemrég szakított velem a barátnőm, ezek után kiderült hogy megcsalt. Utána semmi különösebb problémám nem volt, de most kezdett el csak nagyon hiányozni. Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?Ha összejönnék mással elfelejtetné a dolgokat?



2015. máj. 25. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Húsdarálóval:)
2015. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
probálom elterelni a gondolataimat róla eljárok társaságba vagy sportolok
2015. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Idő, zene haverok. Főleg az idő.

A piával vigyázz, h le vagy esve a földre akkor inkább maradj józan mert ha berúgsz az csak kierősíti az érzéseidet.

2015. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom h ez történt veled :(

Velem tegnap szakított bnőm...vegyes érzelmeim vannak. De próbálom elterelni a gondolataimat, barátokkal vagyok, keresem a társaságot, addigsem agyalok rajta :) Ehhez idő kell, kinek sok, kinek kevés...változó. Lényeg, foglald el magad valamivel :) És igen, talán segíthet ha keresel valaki mást...talán.

2015. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy bárcsak már pár hónappal idősebb lennék, és addigra már biztosan jobban fogom magam érezni.
2015. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Esetleg tanulhatnál, megcsinálnád a házit.
2015. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok.

Fel a fejjel emberek. Ne a rosszra gondoljatok,hanem a jóra. H milyen szép emlékeket adtatok egymásnak, h tanultatok egymástól. Véget ért egy korszak, és kezdődik egy új. Persze, egy darabig még rossz lesz, de idővel helyrejöttök:)

2015. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Halgasd meg párszor ezt a számot és rájössz hogy jobb is igy :)


[link]

2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Jó látni mennyi jófej ember van itt

2015. máj. 25. 22:45
 10/11 anonim ***** válasza:

velem egy hónapja szakított a volt barátom,és már majdnem 100%osan túl vagyok rajta.

tölts minél több időt a barátaiddal,sportolj,nézz filmet,olvass...foglald el magad bármivel,ami érdekel.eltereli a gondolataidat,amire nagy szükség lesz.szervezz sok programot,ismerj meg új embereket(nem feltétlenül kapcsolat céljából).

ahogy előttem is írták,ne igyál!az csak fel fogja szaggatni a sebeket,és rosszabbul leszel.én is úgy gondoltam,hogy ha berúgok,jobb kedvem lesz,azonban csak egy átbőgött estét eredményezett.

azt pedig nem ajánlom,hogy másik lánnyal vigasztalódj,ha nem tetted még túl magad a történteken.nem sülne ki belőle semmi jó.

2015. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!