Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Wpc80-ról van valakinek...

Wpc80-ról van valakinek személyes tapasztalata? Esetleg aki orvosilag vagy kémiailag ért hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Apa élelmiszer mérnök, és tele van a raktár ilyen 20kg-os fehérjékkel.

Pontosan ezzel, amit linkeltem!

Hozott már haza egyet (nekünk ingyen van), de felhabosodik, ezért csak turmix géppel lehet elkészíteni. Egyáltalán nem hasonlítható egyik bolti fehérjéhez sem. Nem tudom, hogy azért, mert a boltiakban van rengetek "idegen anyag", ami szíbt ad neki, nem engedi habosodni, tartósítószerek, íz, stb..., vagy ez nem túl egészséges?


Fontos lenne tudnom, hogy mit gondoltok róla, mert nem tudom, hogy igyam-e ezt a fehérjét, amiből korlátlan mennyiséget tud hozni nekem apa, vagy vegyek inkább vmi bolti tejsavót? Azok meg annyira drágák :/ egy 5kg-os 25 ezer ft, és egy idő után megutálom!

Elsőre mindegyik finom, de ugyan azt inni napi 2x jól lakottan szinte... Mert ugye tömegelek és kb sosem vagyok éhes, 3 óránként eszek...


A wpc80 meg ízetlen, bármikor bele tudok tenni mellé ivó joghurtot, gyümölcsöket, stb..


2015. máj. 28. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak adalékanyagtól függ, hogy habosodik-e, hanem magától a termék fajtájától is (CMF, vagy nem). Ettől függően, ha valaki lecitint tesz hozzá (napraforgólecitint tudsz venni, 1 kg fehérjéhez 20 g szükséges), lehet hogy pont habosodni fog tőle, lehet hogy nem.


Nekem is volt ebből a fehérjéből, én annyira nem szerettem, nekem nehezen oldódott, de egyáltalán nem habosodott.

Myprotein impact wheyt, és stillmass whey 80 instantot használok, ezek közül eleinte mindkettő habzik, de a hab fél perc alatt eltűnik, mindkettő kiválóan oldódik.

Mindkettőben van lecitin.


Instant kávéport, kakaóport,v agy éppen edzés után vanaíliáscukrot is keverhetsz hozzá.

De van aki boleróval, vagy a boleró olcsóbb változataival ízesíti.

2015. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyom jó, nehogy vegyél boltit. Sok bolti is habosodik, nem ezen múlik, hogy jó-e. Raksz mellé kakaóport és dextróz/maltodextrin keveréket és kész.
2015. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, én innen veszek proteint évek óta, de nem habosodik.


Vízzel kéne inni...

2015. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!