Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem hogy járjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy járjon velem egy visszahúzódó lány?

Figyelt kérdés

Igen,tudom ezt a kérdést már egyszer kiírtam csak aztán töröltem....(Nem is tudom miért)

14/F

Hát... Az utóbbi időben eléggé gyerekes és hülye voltam a lánnyal pl, mikor szórakoztunk a haverjaimmal akkor ki röhögtük mikor el ejtette a tanár a tejet és szétfolyt, a haverom bele vágott a táskájába és neki röhögött én meg röhögtem :( és egy nyomorék vagyok.... ezt be kell vallanom. Hogy kellene ezt jóvá tennem és meg szerettetni magam ? Jah és a legfontosabbat még nem mondtam, most inkább ki tálalok mindent őszintén.. Csináltam egy Facebookot amiben megismertem, és a kamuban szóba hoztam magamat is.... úgy valamennyire össze barátkoztunk de töröltem a fiókot mert féltem hogy lebukok... Ekkor éppen szünet volt. (tavaszi) Utána nem nagyon beszéltünk csak rossz szemmel nézett rám mert a haverok piszkáltál -.-".... Én meg idióta módon röhögtem.. TUDOM EGY SZÁNALMAS PATKÁNY VAGYOK ! NEM KELL MONDANI ! Csak valamiét szerelmes lettem belé nagyon... Mit kéne tennem hogy meg szeressen :'(



2015. jún. 11. 19:55
 1/7 csingilingg84 ***** válasza:

Jaj drágám...fogalmam sincs, hogy mit gondolhat rólad az a kislány. Én is átéltem egy ilyet, nagyon bántott, amit a fiú és a haverjai csináltak velem, mérges voltam rá. Egy évembe telt, míg rájöttem, hogy szerettem őt...de már nem aktuális a dolog. Sajnos elrontotta ő is, én is...

Nem szeretnélek megbántani, de szerintem hagyd őt, és a haverjaidnak pedig mindenképpen szólj, hogy hagyják őt békén, mert csak rosszabbodhatnak a dolgok. Tudom, hogy rossz ezt hallani (vagyis olvasni), de az idő majd megoldja. Fiatal vagy még.

Esetleg...megpróbálhatsz tapintatosabban és nagyon óvatosan közeledni felé, de csak őszintén, viszont ha elutasít téged ezek után, engedd el. Sajnálom, hogy csak ennyit tanácsolhatok. :( Minden jót!

2015. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kislány ? :D 15 éves, de köszi igazad van .
2015. jún. 11. 21:11
 3/7 csingilingg84 ***** válasza:
Bocsi, nem tudtam, hogy hány éves :)
2015. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gond :D Mert hány évesnek hitted ?
2015. jún. 11. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te egy jó nagy paraszt vagy, egy lánnyal ilyeneket sose tennék...
2015. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom :(
2015. jún. 12. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát tényleg jó nagy paraszt vagy,de megírtad, hogy nem kell mondani, szóval nem mondom, de amit igen:

1.: vagy megsajnáltatod magad, de ez elég szánalmas mo-i alternativa;

2.: beszélsz vele ha még szóba áll veled ezek után;

3.: megpróbálhatnál egy kicsit, csak egy iccipiccit figyelmesebb lenni felé, mert lehet, hogy akkor már nem lesz megbántódott, depresszív stádiumban... hát sok siket te suttyó:) drukkolok, egy nálad kicsikét nagyobb fiú

2015. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!