Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan vagány,...

Vannak itt olyan vagány, belevaló lányok akik kifejezetten a félénk, visszahúzódó fiúkat szeretik? Ha igen, miért? Kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lennének már... :D
2015. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyennel elek egyutt. Evekig csak bunko pasik akartak velem ismerKedni, de en leraztam oket. Nagyon boldog vagyok! N
2015. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A miert lemaradt: vele vegre jol erzem magam. Nincs semmi gusztustalan feszultseg, nincsenek jatszmak. N
2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem sokkal fogsz találkozni. A nők szeretik, ha egy domináns és férfias férfi mellett lehetnek...A dominancia az nem abból áll, hogy megalázzák a nőket (mielőtt még bárki félreértene és elküldene valahova...)


A nőknek az kell, hogy határozott, magabiztos, döntésképes férfival legyenek, aki biztonságot ad nekik. Szóval rakd rendbe az önbizalmad, válts gondolkodásmódot, állj a sarkadra és legyél férfi!


22F

2015. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van ! Kicsit szedd össze magad . A nők tényleg szeretik ,ha olyan férfi van mellettük ,akire felnézhetnek ,akire szàmíthatnak ,aki talpig férfi ! Nem a nőnek kell az erősebb személyiségnek lennie .Bevallom nekem unalmas lenne egy mindenbe belenyugvó ,csöndes ,megalkuvó pasas .....akivel még vitàzni sem lehet egy jót ,mert csendesen meghúzódik ,ha van is véleménye azt is magàban tartja .De te miert akarsz vagany lànyt magad mellé ? Azért ,hogy ő irànyítson ? 33/N
2015. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe, ez a kérdés, mert a félénkebb lányok is általában a menő fiúkkal szoktak összejönni, gondoltam azért mert ezzel akarják növelni a saját önbizalmukat, viszont egy vagány lánynak már van elég önbizalma, és így nem feltétlenül van rá szüksége, hogy egy menő stác álljon mellette.
2015. ápr. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!