Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » észrevettem hogy egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

észrevettem hogy egy nálam fiatalabb lány mar régóta nézeget de engem csak a suli végen kezdett el érdekelni es meg nem is beszéltünk? ( többit lent)

Figyelt kérdés
Gaz lenne ha Facebookon írnék ra mivel a nyár folyamán nem valószínű hogy találkozni fogunk?fokent lányok válaszát várnám hogy ok mit szólnának es azt is hogy mit írjak neki facen?

2015. jún. 14. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj rá!

16/L

2015. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék. :) Írd azt, hogy: "Szia! :) Láttalak a suliban és szimpatikusnak talállak. Van kedved beszélgetni? :)"

Ennél jobb szöveget nem tudok. :D De ha tetszel neki akkor tök mindegy mit írsz csak kedvesnek és normálisnak tűnj. L

2015. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem gaz hogy életben meg nem beszéltünk?
2015. jún. 14. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát valahogy el kell kezdeni, nem? Ha már nem voltál észnél, amíg a suli tartott... :)
2015. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Bár biztos, hogy jobban örültem volna neki, ha a srácnak nem csak a suli végén jutok eszébe. De örülnék neki, hogy tudja a nevem. :D
2015. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is örülnék, ha írna egy fiú. Köszönsz neki, mondod, hogy láttad néha, meg miujság vele?.szerintem 17/L

Amugy visszaírt már? láttam nem most tetted fel a kérdést. :)

2015. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá!! Én is pontosan ebben a helyzetben vagyok csak nálam pont fordítva van. 16/L
2015. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!