Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek az alacsonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az alacsonyabb vagy inkább magasabb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Magasság nem számít nekem. Csak ami belül van. Ami kívül azt meg el kell fogadnim aki nem fogadja el az nem a belsőd miatt szerer. Szóval ne aggódj :)
2015. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten alacsony lányokat kedvelem :)
2015. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel különösebben a magasság. Maximum annyira, hogy ne legyen magasabb nálam, mert az egy kicsit fura. De ha aranyos, akkor ez sem lenne kizáró ok.
2015. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha most minden mást elvetünk és csak a magasságot nézzük akkor nekem az alacsonyak :))

Olyan aranyosak tudnak lenni ha szép arcuk van.

2015. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A nálam magasabb (186cm) az már fura lenne, de nem kizáró ok, de nekem a párom 165 cm sincs meg talán :) Abszolút jellemfüggő nálam, hogy kinél mi jön be külalakra, de jelenlegi páromnál elsőre az alakja után indultam meg és mikor hajlandó lett időt szentelni rám derült csak ki, hogy jobb választásom nem is lehetett volna :)
2015. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A kedvessége és az alakja a fontos nekem.
2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az mindegy ha jo csaj
2015. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Czezar válasza:
A magas lányok mindig mutatósabbak.A tökéletes magasság úgy férfinál mint nőnél 180cm,de természetesen egy alacsony növésű fiú mellett elég szörnyen mutat egy magas lány.Én sem választok nálam magasabbat,bár jobban tetszik.Sem én, sem a lány nem érzi jól magát,még akkor sem,ha azt nem mondja.
2015. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Xebulon válasza:
Kidöntve minden fát meg lehet mászni.
2015. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!