Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30 fölött még lehet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött még lehet így esélyem normális kapcsolatra, családra?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és még soha nem volt senkim. Még csak meg se csókolt soha senki. Ennek egyszerű oka van, kb 6-7 éves korom óta nagyon kövér voltam. De tényleg nagyon. Próbáltam én lefogyni, de bármit csináltam, akármilyen edzést, diétát, csodamódszert, maximum annyit értem el, hogy stagnált a súlyom, de le egy gramm se ment. Szóval egy idő után beletörődtem, nem erőlködtem tovább. A társasági élettel sose volt bajom, mindig sok barátom volt és van is. De érthető okokból nőként nem nagyon érdekeltem senkit. Mivel nem akartam nyomorult depressziós idióta lenni, ezt is elfogadtam. Aztán pár éve egy rutin alkalmassági vizsgálaton kiderült, hogy hypothyreosisom van. Elkezdtem rá szépen szedni a gyógyszert. Egy idő után föltűnt, hogy sokkal energikusabb vagyok, szóval újra elkezdtem edzeni járni. Szinte leolvadtak rólam a kilók. Ami egyrészt nyilván jó volt, másrészt szörnyű. Ebben az állapotban kb 1,5 évig voltam, eközben rondábbnak éreztem magam, mint valaha, hiszen a gyors fogyást nem követte a megnyúlt bőröm. Végül műtétek segítségével hoztak rendbe. Szóval most itt vagyok 32 évesen, pont olyan szép vagyok, amilyen mindig is lenni akartam, végre hordhatok olyan ruhákat amilyeneket mindig is akartam, ha valaki megdicsér, azt végre nem csak kedvességből teszi. Emellett a szakmai életem is remekül alakul. Szóval mondhatom, hogy végre rendben halad az életem. De most, hogy minden megvan, amit eddig akartam, most már új dolgokat akarok. Egyre inkább azt veszem észre, hogy irigykedve nézem a barátnőim boldog párkapcsolatait, már én is vágyok rá, hogy legyen mellettem valaki. De egyrészt mivel sose csináltam, fogalmam sincs hogyan vagy hol kéne keresnem. Másrészt még ha találnék is valakit, félek hogy abban a pillanatban otthagyna amint megtudja, hogy mennyire tapasztalatlan vagyok. Hisz ilyen korban az emberek már leginkább komoly kapcsolatra vágynak nem egy szárnybontogató idiótára.

Szóval eléggé kétségbeesett vagyok.

Bocsi a regényért, jól esett így leírni. Tényleg csak az érdekelne, hogy van-e még így esélyem, vagy csak tegyem azt amit eddig is és fogadjam el, hogy ez a vonat már elment.


2015. ápr. 26. 23:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Először is örülök, hogy így rendbe jöttél. Természetesen van esélyed. Manapság egyáltalán nem ritka, hogy 30 felett, vagy éppen 40 körül alapít valaki családot. Ha hiszel magadban, hamarosan találsz valakit, aki persze nem biztos, hogy rögtön a nagy ő lesz, bár az sem kizárt.
2015. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

40 fölött is!

Aki ott hagy, mert tapasztalatlan vagy, azért nem is kár. Majd alakul. Szép vagy, jól érzed magad a bőrödben, rendben van a munkahelyed, csak sugárod magadból, hogy jól vagy, rendben és boldogan. Jönni fognak a jelentkezők.

2015. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%

Próbálgassál szárnyakat.


A férfiaknak gyakran tetszik egy alkalmai kapcsolat is, és most itt nem csak egyéjszakás kalandokra gondolok, de arra is, az is fontos.


Ha valaki 10 évig kapcsolatban van, és utána újat kezdene, az is eléggé hasonló helyzetben van.


Van akinek 50 évesen lesz először jó kapcsolata, és nagyon örül neki. Nem vagy elkésve. De ne is várj feleslegesen.

2015. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok híve az alkalmi kapcsolatoknak, de szerintem neked gyakorlásképpen jó lenne. Nem feltétlenül kell elmenni a végsőkig:-)

Járj szórakozóhelyekre a barátnőiddel csajos este keretében, ők még egy kicsit segíthetnek is az ismerkedésben, flörtölj, gyakorolj, ne félj, belejössz.

És gratulálok neked, gondolj arra, hogy ha ilyen jó kedéllyel végigélted a kövér időszakot, és nem keseredtél meg, akkor ez már gyerekjáték, meg fogod találni a párodat.

2015. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%

szia, nagyon ügyes vagy.

annyit mondok, hogy az nem igaz, hogy maaajd magától alakul.

mert nem.

Neked kell tenned érte, főleg, ha tapasztalatlan vagy, és semmi fogalmad sincs a flörtről és egyebekről.

A férfiak nem tudják maguktól, hogy szabad a pálya, és lehet kezdeményezni. Hanem neked kell jelezned a viselkedéseddel.

Ha ez nem megy olyan könnyen, akkor még mindig ott van a netes dolog.

Én a helyedben a kezembe venném a dolgokat, és nem csak várnék a csodára.

Ja, és egyáltalán nem vagy lemaradva!

2015. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
:) Ilyen történetet sem hallani minden nap. Biztos vagyok benne ,hogy megtalálod az igazit én szorítok neked.Ne aggódj a hapsik szeretik az unikumot,márpedig te az vagy. :)
2015. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat, jó volt őket olvasni.

Igazából az a bajom, hogy fogalmam sincs, hogy egy esetleges bimbózó kapcsolatban mégis hogyan lehetne ezt fölhozni. Bármi ami eszembe jut, az valahol a halálosan kellemetlen és a szörnyen abszurd között van.

A barátkozás mindig könnyen ment, ezt soha nem is értettem, hiszen nem voltam túl dekoratív, de valahogy mindig megtaláltak az emberek.

2015. ápr. 26. 23:50
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Ha eddig könnyen ment a barátkozás akkor azt jelenti, hogy belülről szép vagy. Most már kívülről is szóval ennél jobb dolog nem is lehetne. :D Ha eddig nem zárkóztál be (és azt írtad, hogy nem) akkor max. a párkapcsolatokon elfecsérelt időn aggódhatsz máson nem, de azon meg most már tudsz dolgozni. :D
2015. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%
Gratula ahhoz amit elértél! De először is ne görcsölj rá a dolgokra, ha jól megy az ismerkedés hidd el alakulni fog a párkapcsolat is. Munkahelyen, kollégák által, edzőtermben, esetleg új hobbi közben keresgélnék első körben. A múltadat pedig bőven ráérsz akkor megosztani, ha már kezd komolyabbra fordulni a dolog, nyilván egy-két randin nem kell boldog boldogtalannak ecsetelni a magánéleted. Akinek szimpatikus vagy és belédszeret, el tudja képzelni a jövőt veled, azt nem fogja zavarni/érdekelni hogy most éppen volt-e valakid előtte vagy sem.
2015. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el, ha megtudják hogy tapasztalatlan vagy és nem volt előttük ezer kapcsolatod, még örülni is fognak. Én legalábbis örülnék :)
2015. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!