Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha nem vagyok túl szociális alkat, és a hasonlóan antiszociális nők vonzanak?

Figyelt kérdés
Komoly gondban vagyok a párkapcsolatokkal, voltak barátnő bulikból...stb..de nem jöttünk ki sokáig, ez nem az én világom, gyűlölök szórakozó helyekre járni és átalában nem is hozzám valók az ottaniak, egyszerűen nem vágyom ilyenre, hanem egy hasonlóan bogaras kockára...De hol találhatok ilyen társat? Netes tárkeresőket hanyagoljuk, oda nem az előbb említettek regisztrálnak, hanem a..inkább nem kommentelném, nem akarok senkit megsérteni...Kíváncsi vagyok, bárki tud e erre bármi értelmeset írni. 22/F
2015. júl. 5. 20:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kettő valóban nem következik egymásból és igazából hibás helyen használtam, mert a vásárlás kedvelése még nem jelent semmit, ezért elnézést kérek :) Nos megéri, és próbálok nyitni, járok néha helyekre, de ilyeneken abszolút senkit nem ismertem meg, akit valóban tudok kedvelni, eddig :)
2015. júl. 7. 01:07
 12/13 anonim válasza:
és azóta?
2018. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
azóta pár komolyabb kapcsolat azért volt, de a helyzet nem változott :) azt hiszem ez esélytelen :D
2018. febr. 3. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!