Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Flörtölési tippeket ki tud adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölési tippeket ki tud adni?

Figyelt kérdés

16 vagyok. Egyenlőre nem keresek komoly kapcsolatot sőtt ne is túlozzunk. Csak szórakozni szeretnék! No de nem a fiúk érzelmeivel csak úgy gyúrni szeretnék a jövőre, hogy egy picivel magabiztosabban induljak el a flörtölés kemény útján :D no nem mintha nem lennék elég magabiztos de..... Azért érdekelne hogy másoknak mi jön be....

Tudna nekem valaki tuti tippeket adni? Vagy történeteket hogy a (te és párod ha van vagy exed) hogyan kezdtétek?.



2015. júl. 11. 22:40
 1/1 akárki lehetnék válasza:
49%
szerintem a legjobb flört nem úgy keletkezik hogy eltervezed hanem úgy hogy csak megtörténik. Talán volt is már olyan hogy nem is tudtad hogy flörtölsz egy fiúval(nekem lánnyal volt ilyen azért tudom ezt mondani) és csak késöbb jöttél rá hogy aztanemjójátezazoldspice :D
2015. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!