Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Kérdésed túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Első randin minden oké volt, a vége felén még csók is volt, nyelves. Nekem az volt az első igazi csókom és nem tudom, hogy jól csináltam e vagy sem de szerintem nem volt vele gond mert az első után is sokszor elcsattant pár csók. Este rám írt és megbeszéltük a következő randit is, de már egy ideje nem válaszol, nem keres, szerintetek ez miért van? 14l

2015. júl. 12. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

előszöris: nyugi, tuti nem a csók miatt van.

lehet, hogy meggondolta magát. vagy fél, mert még gyerekes (ha veled egyidős). de amúgy meg nem lehet az, hogy miután megbeszéltétek a 2. randit, ő úgy gondolja, hogy majd akkor beszélgettek?? én se szivesen írkálok neten azzal, akivel élőben is lehet, főleg ha már találkozás is le van szervezve. az is lehet, hogy nem szeret interneten/telefonon beszélni. menj csak el a randira! ;)

2015. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de a randiig van még 3 nap. addig beleőrülök, hogy nem tudom mi van...
2015. júl. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!