Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsomborsKandúr kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Tegnap rendeztem egy bulit, ahova meghívtam az exemet is.

Mindketten 16 évesek vagyunk és összességében kisebb nagyobb kihagyásokkal 1 évet jártunk.

Utoljára ő dobott engem, mert egy idióta paraszt voltam.

Viszont tegnap este ittam és megjött a bátorságom többször is és sok időt töltöttem vele, ölelgettem,puszilgattam,bekentem a lábát.

Természetesen még mindig tetszik és továbbra is eltudnám képzelni vele.

Ezeket a piából adódó kirohanásaimat szerintem élvezte... és nem is szólt semmit.

De valahogy ma úgy érzem, hogy óriási paraszt voltam mert alapvetően nem vagyok az a fajta aki csak úgy rárohan a lányokra ölelésért, és a barátnője pedig azt mondta, nekem, hogy kicsit kibukott a viselkedésemen. Szóval nem tudom, hogy mi tévő legyek :/



2013. máj. 18. 17:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Mármint melyik viselkedéseden bukott ki? A tegnapin?
2013. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a tegnapin. Ahogy mondtam nem szoktam ilyen lenni, csak bátorságot merítettem elég sok dologhoz.
2013. máj. 18. 17:49
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha csak simán kiélvezte a helyzetet de konkrétabban nem reagált rá vagy mondott valamit este vagy utána,akkor szerintem haggyad találj mást,ha csak tetszik de nem vagy odáig érte akkor ez nagyon könnyű lesz:) L/18
2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2020. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk én is kibuktam volna a viselkedésen, de ennek már lassan 10 éve.:)
2023. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!