Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék az ügy érdekében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régóta tetszik, és neki is tetszem, de félénk. Élőben is szoktunk beszélni, de így nyáron ritkán találkozunk, mert nem egy városban lakunk. Pár hete bevallotta, hogy már nagyon régóta gondolkodik rajta, hogy próbáljuk meg, és nekem természetesen tetszett az ötlet, de azóta sem találkoztunk, csak interneten beszéltünk. Mikor ezt írta, akkor a Balatonnál nyaralt, tehát ezért nem bírtunk találkozni, de mióta hazaért, azóta sem futottunk össze sehol. Szórakozóhelyen bírnánk esetleg találkozni, de múlt héten én nem bírtam menni, most meg szívesen elmentem volna, még úgy is, hogy nem igazán alkalmas, de most meg ő nem jön. Ettől függetlenül minden nap ír. Megjegyeztem neki, hogy látszik mennyire szeretne látni, és mondta, hogy jólvan, majd jövőhéten találkozunk a szórakozóhelyen. Tudom, hogy gátlásos, és kicsit félénk is, ezért csak piával tud feloldódni az elején, ezért akarja szerintem, hogy ott találkozzunk, de engem idegesít, hogy meg se próbál tenni érte, hogy valahogy máshogy találkozzunk. Oké, hogy nem egy helyen lakunk és többször át kellene szállnia, ha tömegközlekedéssel jönne, de ha tényleg meg szeretné próbálni, akkor megtenné, nem? Van még fiú hasonló gondolkodással, mint ő? Tudom, hogy eléggé kedvel, mert mondta, csak furcsának tartom a viselkedését. Mit tehetnék, hogy találkozzunk? Várjam ki a jövőhetet? Vagy mást nem is tehetek?

18/L


2015. júl. 17. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menny el hozzá
2015. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia:) én lány vagyok, de úgy gondolom hogy ha tényleg akarna veled egy komoly kapcsolatot, akkor igen is felkeresne és mindent megtenne azért, hogy több időt legyetek együtt. Szerintem állítsd kész tények elé. Beszéljetek meg egy időpontot, ami mindkettőtöknek jó. Ha a fiu nem akarja, vagy csak kifogásokkal jön, akkor halott ügy. Nem baj ha félénk, majd ott leszel te és segitesz neki. Mondd meg neki hogy ne féljen, csak adja önmagát

sok sikert:)

2015. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát... én szerelmes vagyok/voltam egy lányba, 3hónapba telt mire csak megszólítottam. Hónapok óta gondolkodok el-e merjem hívni bárhova is. Lehet rajta röhögni, de nem lehet mindenki ugyan olyan bátor.


Amúgy igen, a pia nagyon sokat segít.


Mond meg neki te hol és mikor találkozzatok, nem hinném hogy nemet mondana.

2015. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!