Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongok, nem tudom...

Nagyon szorongok, nem tudom mit tegyek. Hogyan lazuljak el?

Figyelt kérdés

Tavaly oktober vegen elkuldtem egy emailt kulfoldi rokonnak, hogy meglatogathatnank e, szuloi beleegyezes nelkul. Rossz email cimet adtam meg, igy nem ment at, de megprobaltam titkos masolatjent, ahova lehet h jol irtam az email cimet.

Azokat a leveleket kitoroltem.

Utana irtam egy rovid szia hogy vagy emailt. Az egyik rokonok felhivta az enyemet, h tudjak e hogy e irtam nekik. Ez a rovid email utan volt par nappal. Nem tudom, hogy most mi van, azota voltak panik rohamaim amiatt. Most is kozel vagyok hozza, es rettegesben tart ez az egesz.

Viszont kozben akinek irtam, annak a lanyaval levelezek, aki nem emlitett semmi olyasmit.

Nemreg kint volt naluk az egyik rokonom latogatoban es felek, h mi lesz ha felhivja a szuleimet, hogy mit fog mondani.

A mai nap szornyen erzem magam emiatt, nem tudom mit csinaljak. Nagyon felek.

Mi van akkor, ha megkaptak az emailt.


Nem tudom lenyugtatni magam, hanyingerem van, gorcsben all a gyomrom.


Tudom, hogy kicsi az esellye annak hogy annak, hogy megkaptak az emailt, de megis nagyon felek.



2015. jan. 25. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A zene megnyugtat, halggassd a kedvenceidet. Ezenkivul relaxalj
2015. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom az otletet.

Amugy szerinted van okom a felelemre?

Kene egy tanacs, hogy hogyan kapcsoljam ki az agyam... Sajnos minden evben csinalok egy netes hulyeseget, mar varom az ideit...

2015. jan. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!