Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lazuljak el ilyen helyzet...

Hogy lazuljak el ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Most megyek gólyatáborba, és még sose volt pasim :/ Félek, hogy ott ismerkedni akarnak velem, de ilyenkor mindig feszült vagyok, és nem tudok rendesen válaszolni... Mindig azt hiszik, hogy nem érdekelnek emiatt. És valamiért mindig bennem van egy érzés, ha ismerkedni akarnak, hogy na ez is csak csajozni akar.. Nem akarom, hogy csak a külsőm miatt jöjjek be valakinek, hanem hogy a belsőmbe seressen bele.. Ez túl bagy elvárás manapság? Ráadásul nagyon beszélgetni se tudok, senkivel, alig nézek pár filmet, zenét se sokat hallgatok, könyveket se nagyon olvasok, nagyon hobbim nincs, nem iszok sokat, nem cigizek stb... Félek, hogy furán fognak rám nézni, és egyedül maradok végig... Segítsetek, kérlek, holap megyek! :/

2014. aug. 21. 11:09
 1/6 anonim válasza:
Valamit csak szoktál csinálni nem csak malmozol az ujjaiddal
2014. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hanem hogy a belsőmbe seressen bele.. imádom az ilyet nem nem túl nagy elvárás de kérlek használd már az agyadat a belsőt CSAK ismerkedés közben lehet megtudni milyen vagy te kiirod a homlokodra ?:) és fontos a külső is akármilyen jó ember valaki ha külsőre nem jön be nem müködne a kapcsolat és ez a lányokra is igaz .:)
2014. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem akarom, hogy csak a külsőm miatt jöjjek be valakinek, hanem hogy a belsőmbe seressen bele"

Ez hülyeség. Elsőre úgy is mindenki a külső alapján jön be másoknak. Ha tudsz még valamit nyújtani a belsőddel, akkor "szerethetnek beléd".


" na ez is csak csajozni akar"

Igen, a csajozás a neve annak, amikor egy fiú ismerkedik egy lánnyal. Mi baj van vele?

2014. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gólyatábor arról legendás, hogy nem berúgva szétkefélsz véletlenszerűen lányokat, hanem meg akarod ismerni a lelküket, gondolataikat.


Most vagy berúgsz, ellazulsz, jól érzed magad, vagy szar lesz a GT.

2014. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát... zenét azért hallgatok, csak kb ugyanazokat, szóval nincs sok.. A régi barátaimmal szoktam találkozgatni... igazából én se nagyon tudom, mit csinálok :D elmegy az idő..

Hát sz a fura a csajozásban, hogy úgy érzem, csak fel akar szedni valakit, mind1 kit, és nem lesz belőle semmi komoly... csak hogy menőzzön a haverok előtt.. De mit mondjak ilyenkor? Vagy hogy legyek lazább, nem tudok ismerkedni :/ csak mosolygok meg bólogatok, nem tudok mit mondani.. Meg amúgy is nem akarom, hogy olyan kapcsolatba kerüljek bele, ahol azonnal le akarnak velem feküdni.. :/

2014. aug. 21. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
A gólyatáborban (az egyetemin legalábbis) mindenki taccs részeg (tisztelet a kivételnek) szóval szerintem nem akkor fogsz összejönni életed nagy szerelmével. Ismerkedésre alkalmas hely végül is a lényege pont ez hogy összeismerkedj a többiekkel, de nem kell rögtön odaadnod magad az első szembejövő fiúnak. Végül is egy helyre fogtok járni ezentúl baromi sok időtök lesz megismerni egymást ami alatt úgy is kiderül hogy személyiségileg be jössz e az illetőnek vagy sem.
2014. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!