Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/fiúk! Hogyan "lazuljak"...

Lányok/fiúk! Hogyan "lazuljak" el, hogy több önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés

Milyen módon lazulhatnék el jobban, hogy nagyobb legyen az önbizalmam és könnyebben szocializálódjak, könnyebben beszéljek lányokkal?

Tudtok tanácsot adni? Ti hogyan csináltátok, milyen gondolkodással?



2014. máj. 20. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f vagyok
2014. máj. 20. 21:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakorlatom van ebben, mert olyan a munkám, hogy nagyon sok emberrel kell beszélnem, de az elején nagyon nagyon nagyon paráztam, valszeg jobban, mint te. A főnököm azt mondta, hogy ezek az emberek nem fognak engem bántani, nem veszik le a fejem, sőt, az életben nem látom őket többet. Ezért oldottabb lettem már a második napon és minden rendben volt. Azóta tök nyitott vagyok mindenkivel és elég könnyen is barátkozom.
2014. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sör, bor, pálinka :))
2014. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-asnál a pont, és nem vicc!

Persze a hatása el fog múlni, de ha gyakran mész társaságba, könnyebben fog menni.

2014. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igyàl ez komoly màs megoldàs rövidtàvon nincs
2014. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!