Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről? A többi lent.

Figyelt kérdés

A kérdésem egy régi szerelmemmel kapcsolatos.

Lány vagyok, 14 éves. Tudom, kicsit vagyok ehhez.


Ez egy kicsit régebben törtènt, de azóta is tanácstalan vagyok.

Egy fiú napköziben mindig hátranézegetett rám, aztán meg bökdösni kezdett, meg próbált megijeszteni, ha visszanéztem rá elmosolyodott. Nem foglalkoztam ezzel, hiszen nem tudtam mire vélni. Azon kaptam magam napról napra, hogy belészerettem. Nem igazán tudom miért, csak egyszerűen jó volt a közelében lenni.

Egyik nap elmondtam ezt barátnőmnek.

Következő nap meg nekem mondta hogy ő is szereti. Nem vagyok ès voltam harcias típus, inkább bevetettem a "bármi lesz, èn akkor is a barátnőd leszek" mondatot.

Barátnőm azt tervezte, hogy ő bevallja neki mit érez. Hmm, bólogattam, de nagyon feldühített, hogy ő egyre jobban hajt rá.

(Előtőrt belőlem a birtoklási vágy...)

Így is tett.

Azonban itt ugrik a majom a vízbe!

Hallottam egy részét ennek a dolognak. Valahogy igy zajlott:

Barátnőm: Két lány szerelmes beléd!

Ő: Eszter az?

Ès elkezdett járni a barátnőmmel.

Stop. Szerintetek, mièrt csinálta ezt? Csak szimpán bunkó volt, vagy Azert mert én nem voltam közvetlen ott?


Bocsi a kisregènyért. Lehet hülye kérdés, de szeretnék véleményeket kapni e dologgal kapcsán.

Előre is köszi a válászokért. :)


2015. jún. 24. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te vagy Eszter akkor nem volt kedves tole.. Nem tudom mennyire biznek ezutan xy ban
2015. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni.

Igen, én vagyok Eszter.

2015. jún. 25. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
'szerintetek miert csinálta ezt?' Marmint a barátnőd?
2015. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fiúról van szó.
2015. jún. 26. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!