Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat ez a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Volt egy lány anno az életemben, semmi komoly nem volt együtt lógtunk, aztán jó két évig semmi, majd randiztunk egyszer-kétszer de mindig valahogy túl érzelmesre vettem, pedig én nem ilyen vagyok, de vele valahogyan más a dolog, és ezért lett egy "barátzóna" a vége. Most két évig megint nem láttuk egymást egy véletlen folytán találkoztunk párszor a vonaton. Közel sem olyan szép már, mint régen és barátja is van, de valahogyan a régi érzelmek előtörnek. Múlt héten reggel ötkor dobott egy üzenetet, hogy én vagyok-e még álmai nője. Nem bírom az ilyesmit, palija is van, és velem se szórakozzon egyszerűen csak idegesít, hogy amikor elfelejteném újra és újra felbukkan valahogyan.

2015. aug. 2. 12:39
 1/4 Zedricht ***** válasza:
Remelem visszairtad hogy kozel sem..
2015. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem először, hogy ezt mire fel csinálja, erre a válasz az volt, hogy unatkozott hajnali ötkor, utána mondtam, hogy szánalmas az egész és azóta végeztünk.
2015. aug. 2. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
mondtad volna neki, hogy már nem, de azért ráhúznád.. akkor legalább túllennél rajta.
2015. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos, de én mindig azt hiszem végeztem vele, erre az élet valahogy mindig bedobja őt.
2015. aug. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!