Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem ertem ot. Szerintetek mit...

Nem ertem ot. Szerintetek mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiu. Aki tetszik. 18eves en meg 16. Par napja mar beszelgetunk facebook-on, es tegnap talalkoztunk. Sokat beszelgettunk. Voltunk kavezni meg enni is, utana setaltunk, leultunk egy padra. Melyen egymas szemebe is neztunk es koznen mind a kettonk mosolygott. De nem csokolt meg. Mikor elkoszontunk adott egy puszit.

Tetszem neki? Szerintetek hogyan erhetnem el, hogy megcsokoljon?



2015. ápr. 4. 00:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Kozben*
2015. ápr. 4. 00:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Talalkozz vele meg parszor valahogy ugyanigy. Aztan majd jon aminek jonnie kell ; )
2015. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. Majs megirom hogy lett e belole valami:) remelem osszejovunk
2015. ápr. 4. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos tetszel neki csak félénk, senkit sem puszilnak meg csak úgy
2015. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a sràcnak önbizalom hiànya van.. Neked kènne megtenni az elsö csòk lèpèst
2015. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HA megbeszéltétek, hogy újra találkoztok, bejössz neki. Ha nem mondott semmit búcsúzáskor, necces. Egy igazi pasi ha tényleg tetszel előbb-utóbb (nem feltétlenül az 1.randin) megcsókol. Az is lehet, hogy még nem tartotta elérkezettnbek az időt.
2015. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!