Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen? Miért nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Miért nincsenek ilyen sracok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem hogy az összes srác azt akarja már az első randin.

Hova lett a romantika, az "első" közös csók kézenfogva sétálas.



2015. aug. 6. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
vannak ilyenek , csak kevesen ;)
2015. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerüen nem hiszem el, hogy ennyi rohadt altalanositasokon alapulo kerdes jön a GYK-n naponta. Miert? Miert?!

Hova lett a "gondolkodj, mielött beszelsz"?

2015. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
én például nem azt akarom egyből, tehát vannak még ilyen srácok, van még kérdés? :D
2015. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy nem az első randin, de a 2.-on már mindenképp.
2015. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen srácokat nem szokták észrevenni:D
2015. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Előző kommentben van az igazság. Én az olyan srácok közé tartozom, aki nem akarja 'azt' ameddig el nem jön az ideje. Meg is van ennek az eredménye: nem vesznek észre. :)


18/F

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Khm.. tisztelet a kivételnek persze.

Én nem akarom egyből azt... az még ráér :D

17/f

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
5.-nél a pont az ilyeneket észre sem veszitek minden csaj csak a swag yolo páwa köcsögökre bukik...
2015. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Én itt vagyok..csak sajnos aki általában ilyen gondolkodású a csaj mint te az nem a szépek csoportjába tartozik :/ ...persze a fiúknál is így van..(kivéve engem)
2015. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
itt vagyok pl, csak a kutyának sem kellek. mikor haver meséli, hogy melyik jó lány haverjait dugta szét, meg mik vannak, csak nézek. nem mintha nekem ez hiányozna, de ő pont az a fajta, akire ráférne a komolyodás, nem valami romantikus alkat, stb. mégis minden csaj ismerőse, jó barátja simán lefekszik vele.
2015. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!